Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani magas fehérje...

Tudnátok mondani magas fehérje tartalmu proteint!?

Figyelt kérdés
Amely ár érték,minőség mennyiség arányban jónak mondható! ?
2014. aug. 24. 17:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A második kérdésem az lenne, hogy van valahol olyan csomag/pack amelybe konkréten összevannak vállogatva a cuccok!? Pl fehérje, ch, bcaa, vitamin egyebb amino valami ilyesmi kedvezményesebben? Tud valaki ilyenről? Mert en meg sehol nem lattam!
2014. aug. 24. 17:51
 2/14 - palilaci - ***** válasza:

Protein=Fehérje


Magas fehérjetartalmú porok az izolátumok, hidroizolátumok. Ezeknek a fehérjetartalma 90% feletti. De egy amatőr gyurmának megteszi a sima koncentrátum ami általában 80%os fehérje tartalommal bír.


Izolátum:

[link] (mondjuk ez kombinált de attól még magas a fehérje tartalma)


Koncentrátum:

[link]

2014. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy tudod kiszámolni a fehérjepor tiszta fehérjéjének az egységárát: [link]


Némely webáruházban vannak ilyen ún. stackek, csak nem tudom, mennyire felel meg a te igényeidnek, és mennyire éri meg egyben vásárolni őket és nem külön. Itt találhatsz olyanokat például: [link]

2014. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 - palilaci - ***** válasza:
Wash fazsa a blogod:) De ne nagyon linkeld ide be, mert kibazsnak érte. szilardot is kitiltották pedig Ő csak beszélt a blogjáról.
2014. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sokat linkeltem eddig, és nem volt még gond :D Na meg úgy tudom, hogy direkt reklámtevékenységet folytatni tilos, meg esetleg más szerzői jogával visszaélni. Én viszont nem akarok semmit eladni, és minden tartalom a saját kútfejemből került ki. Azért linkelem be, mert úgyis csak azt mondanám el, amit oda leírtam. Eleve ezért írtam le oda :D A gyik jellegéből adódóan sokszor előkerül a téma, hogy mit hol érdemes venni. Az nem megoldás, ha minden ilyet letiltunk, mert így használhatatlan lesz az oldal az egyik fő céljára.


De ha valakinek gondja van a linkeléssel, hát mutassa a szabályzat ezen pontjait, biztos meg tudunk valahogy egyezni.

2014. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 - palilaci - ***** válasza:

Szilard nem reklámozta az oldalát. Mégis kidobták.


Nem tudom... volt hogy poénból bejelentettem egy tök normális kérdést erre leszedték. Ezekből én már mindent kinézek

2014. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tap bela ***** válasza:

Például MHN 100% Whey protein, ami ízektől függőn 73% - 77%-os fehérje tartalmú. A fehérje alapja egy 80%-os whey protein koncentrátum + emésztó eznzim + ízvilág. Tehát semmi adalékaynagot, értéket csökkentő nincs benne.

Az ára pedig verhetetlen 23.990Ft/6kg.

2014. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tap bela ***** válasza:
A másik pedig whey a négyzeten.
2014. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A myprotein oldalán elég jó véleményeket írnak! Szerintetek?
2014. aug. 24. 19:53
 10/14 - palilaci - ***** válasza:
Európa vezető tápkieg forgalmazója. 100%ig megbízható
2014. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!