Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin monohidrátot tömegnöve...

Kreatin monohidrátot tömegnövelöt amiben van fehérje és szénhidrát is és valami vitamint szeretnék szedni a kreatin kurám allat. Tudnátok konkrét neveket mondani hogy melyiket lenne érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Olvass sokat a témában, mert az alapokkal sem vagy tisztában. Googleba: sárga kapszula pdf. Olvasd el.

Nem egy tápkieg a lényeg, hanem az egész napi étrend.

De edzés utánra mehet tömegnövelő vagy jobb anyagilag is, ha veszel külön proteint, mellé szénhidrátot és kreatint.

Amúgy ezek pl jók: jumbo prof, volumass 35, mhn gainer, brutal gainer, stb. De mondom, nem ez a lényeg, hanem az egész étrend!

2014. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy az éttrend az első.de nagxon nehezn tudok akkár 1-2 kilot is felszedni és már meguntam ezért kezdek el egy kreatin kurát.csak nemtudom milyen multivitamint és fehérjét vegyek mellé...igazábol kreatin monohidrátbol sem tudom melyik lenne a leggjobb mert van vagy 600 féle ...
2014. aug. 21. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy melyi monohidrátot veszed, mert a világon kb pár helyen gyártanak kreatint és ezt veszik meg alapanyagként a tápkieg cégek ezektől a gyáraktól, majd kiszerelik a saját díszdobozaikba. Tehát kb ugyanazt kapod. Árakat kell nézni, vegyél olcsót, de mikronizáltat.

Fehérjéből pedig pl MHN Whey, Myprotein impact. Ezek jó árasak és minőségi cuccok. Multivitaminból pl mega daily one plus, vitabolic, puritans pride one, stb és ezekhez még kell 1 gramm C-vitamin is naponta.

2014. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 - palilaci - ***** válasza:

sandorzsolt leírta a lényeget.

A stillmassnak is nagyon jó és olcsó fehérjéi vannak.

Montez, szerinted Vitabolicot vagy Mega Daily 1 Plust éri meg venni (eléggé szartec ellenes vagyok, de a multivitaminjuk olcsóbb mint a biotöké, vajon jobb is) ?

2014. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mega daily gazdaságosabb, annál meg még gazdaságosabb a puritans pride one. Muscleteam-től.
2014. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vitabolicot tolok
2014. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. aug. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!