Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stillmass 90% SOY PROTEIN...

Stillmass 90% SOY PROTEIN ISOLATE nevű termék biztonságos-e éveken át tartó mindennapi fogyasztásra egy fiatal férfi számára?

Figyelt kérdés

[link]


Ezért az árért verhetetlen, nem?


2014. aug. 26. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem lehet megmondani hogy konkrétan neked biztonságos-e. Lehet hogy amikor nagyobb mennyiségben használod kijön valami allergia, de az is lehet hogy egy életen át használhatod. Igen ez tényleg olcsó.

De ha már táplálékkiegészítő és később lesz egy kis pénzed, kipróbálhatsz egy tejsavót is.

De ha jó az étrended táplálékkiegészítőre sincs szükség.

Mi tagadás kényelmi szempontból és főleg edzés után tényleg jó. Én is használok.

2014. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 - palilaci - ***** válasza:
A szójától nem lesz csöcsöd. Használhatod nyugodtan, nálam inkább mások bazstak rá, hogy toltam a pofámba a szójás cumókat.
2014. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztonságos!
2014. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tap bela ***** válasza:

igen, ilyen nagy koncentrációban napi szinten ekkora mennyiséget meginni, az valóban ku-rv-a- egészséges.


Meg a hátam szőrös, ugyan már. még a szóját evő népcsoportok sem esznek ennyi szóját, és azt is savanyított állapotban.

Miről beszélünk akkor.

2014. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődik a szójafikázás. Jó lenne már valami valós teszt vagy negatív tapasztalat is. mert rémhírek azok aztán vannak dögivel, de senki nem mutatott még fel semmit.


Kedves kérdező!

Nem tudom mennyire befolyásolja a döntésed és mennyire meggyőző a válaszom, de iszonyat mennyiségű szójafehérjét fogyasztok napi szinten már több mint 9 éve, ez mellett versenyszerűen űzöm a sportot, orvosi felügyelet stb...és jobbak az értékeim mint mikor tejsavóztam előtte. Ideje lenen már felébredni ebből az egész nemnormális szója elleni h.lyeségből. Meg hogy hormon meg káros meg ilyenek...aki nem veszi észre hogy mirefel van ez az egész azt csak sajnálni tudom...

2014. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szójafehérje nagyon jó tapasztalatból mondom, de hosszú távon nem mindenkinek jön be. Rövidebb mondjuk 1 másfél hónapos időtartamig mint én is szedtem kifejezetten jó hatással van de azon túl már nem annyira "hozza a kívánt hatást" és jól sem esik annyira, bár én speciel "váltógazdálkodósba" tolom a fehérjéket. Hallottam sőt mielőtt az elsőt megvettem ijesztgettek vele, ezzel a hormonos dologgal, de szerintem csöcsöd szerintem max akkor nőne tőle, ha csak azt ennéd éjjel nappal márpedig ez kiegészítő(amit meglepően sokan nem fognak meg pedig mindenikre rá van írva, hogy: "nem helyettesíti a rendes étkezést hülyegyerek!").

De van akinek mint az előttem szólónak bejött, akkor sok pénzt megtakaríthatsz vele.

Sok sikert hozzá. Mondjuk, ha már kipróbáltad, mert a kérdés nem mai, akkor kíváncsi vagyok a te véleményedbe neked hogy jött be.

2015. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!