Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani jó győri...

Tudnátok ajánlani jó győri edzőtermeket?

Figyelt kérdés

Május óta itthon edzek, és szeptembertől szeretnék eljárni egy terembe. Eddig 3 napos teljes testes edzés szerint edzettem, 2 hete pedig A-B-A, B-A-B szerinti osztottat kezdtem el.


Egyik barátom jár Body Bongo-ba, de érdekelne más alternatíva is. Voltam napi jeggyel a Speedfitben, de nevetségen drága a havi bérlet (10ezer) és még a zuhany is fizetős.


Melyik terem ajánlott Győrben? Ha tudnátok róluk pár szót írni, megköszönném.


2014. aug. 30. 21:42
 1/6 Dogmatix91 ***** válasza:

Bongo egy koksztanya és nehéz beilleszkedni.

Én a Colosseumba jártam (Famulus Hotel mögött) ez bárki számára megfizethető és viszonylag normális a társaság. Azt csak remélni tudom, hogy a meghajlott rudat/rudakat lecserélték már.

A belvárosban van a Newage. Ez nem olyan rég nyitott úgyhogy a gépek még biztos jó állapotban vannak viszont elég sok a kokszos díszbzi. Ha téged ez nem zavar akkor akár jó is lehet.(Youtubeon találsz videót a "keménymagról" Fake Zyzz néven)

Azt hiszem a Flex is üzemel még, de nem egy csúcsmodern terem. Oda is elég összeszokott társaság járt, de azok legalább normálisak, segítőkészek.

Ha érdekel a CrossFit akkor van Győrben 2 hivatalos terem is. Az egyik a Watt (Külső kolinál van) a másik pedig az Arrabona (Puskás Tivadar utca).

2014. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én a Bongo-ba járok.

Még 2014.nyarán kezdtem ide járni. A "haverjaim" mutatták ezt a helyet.

A Pisti(a terem vezetője) nagyon nagy arc.

Igaz hogy vannak kokszosok.de hol nincsenek??

Nehéz lenne e itt ismerkedni? Egyáltalán nem.

A fél év alatt mióta ide járok csak egy bunkó emberrel volt dolgom.de azt is csak ez alatt az 1 alkalommal láttam itt.

Az árak is megfizethetőek.

Egyszer mikor még elkezdtem itt edzeni...170cm és 54kg voltam.kicsit zömökebb.nem voltam szálkás...összehaverkodtam egy 20on éves sráccal(lehetett vagy 180cm és 90kg), ő bátorított,ösztönzött,segített a gyakorlatok helyes végrehajtásában.mindig mondta hogy sz@.rjak le mindenkit ha azt látják hogy kis súlyokkal csinálom :D

Ez alatt az idő alatt szálkásodtam is,és feljöttem 60kg-ra.

És az év folyamán vannak Bongo bulik.

És lehet a Bongo saját házi horgászversenyére is jelentkezni.

Kb. olyan mint egy nagy család...mint egy nagy kigyúrt család :D

16F

2015. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet, megírom tapasztalatimat: szeptemberben a Colosseumban kezdtem, mert olcsó volt, és sokan ajánlották. Egy hónapot jártam oda, mert a kézisúlyok és tárcsák össze-vissza vannak, semmi rendszer nincs az egészben. Igaz, hogy nagy és sok gép van, de 10 perc minden edzésből az volt, hogy a súlyokat keresgéltem.


Ezután Októberben átmentem a Body Bongoba, barátom ajánlására. Csak jót tudok írni a teremről, rend van, a gépek jó állapotúak, emberek ahogy tapasztalatom normálisak és segítőkészek. Kormos Zoli és Pisti hatalmas formák.


Kokszról meg annyit, hogy Colosseumba több 16 éves, 60 kilós, heti 3 mell-bicepszezőt láttam fekvenyomni 90-100 kilókkal, az is biztos a "ződjumbótól" volt meg a flabelostól, véletlenül sem valami szemes cucctól. Bongoba a cuccozók legalább úgy is néznek ki, mint ami az ember eszébe jut egy szteroidosról. Nincs is ezzel probléma, mindenhol vannak kokszosok.

2015. jan. 8. 18:42
 4/6 Dogmatix91 ***** válasza:

Azért mert valaki 100ba nyom fekve még nem feltétlenül koxos. Mióta Tomi a teremvezető megnőtt az erőemelők létszáma. Persze ettől függetlenül szedhetnek minden szart. A súlyok rendezetlensége sajnos ott örök probléma. Egyrészt van pár gyökér aki nem tudja visszarakni a súlyzót és ezek után már a kevésbé gyökér se fogja visszarakni, másrészt az állványra nem is fér fel az összes súlyzó.

Annak örülök, hogy sikerült találnod egy szimpatikus termet. Ezek szerint a Bongo kicsit felhígult. Pár éve még csúnyán néztek a kezdőkre ott. Jó edzést :)

2015. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy a bongoba mennyibe kerül a havi diákbérlet illetve a napi jegy?És a címe még mindig tihanyi árpád út 23?:)

Előre is köszönöm!

2015. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5900 a diák, igen, változatlan a hely.
2015. jan. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!