Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket választanátok:...

Melyiket választanátok: scitec nutrition 100 whey protein professional v. optimum nutrition 100% gold standard whey?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel edzek, leginkább saját testsúllyal, de csak minden második nap edzek teljes terhelésig. Mivel egy kis izomtömeget akarok növelni, gondoltam elkezdek mellé szedni komolyabban fehérjét. Ár/érték arányba melyiket ajánlanátok?

2014. szept. 2. 23:17
 1/3 - palilaci - ***** válasza:
Ha izmokat akarsz ahhoz tömegnövelő étrend kell. Ha ez megvan és nem tudod bevinni így sem az elegendő mennyiségű tápanyagot, akkor érdemes venned táplálékKIEGÉSZÍTŐT. Amiket írtál egyébként túlárazott cuccok. Az MHN whey az sokkal olcsóbb és kb ugyanaz.
2014. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek az előttem válaszolóval.

Ár érték arányban MHN 100% whey pro, én is ezt használom

2014. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 7. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!