Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb fehérje? Most...

Melyik a jobb fehérje? Most ilyenem van: www.shop. Builder.hu/tejsavo-feherje-koncentratumok/full-force-simple- whey-1-kg-p8152#facts www.hu. Stillmass.eu/wpc-80-instant/

Figyelt kérdés
A másodikon gondolkozok amint látom az elsőben kevesebb benne a fehérje %, viszont több a szénhidrát

2014. szept. 6. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
És az miért jobb, ha van benne több ch? Azt miért jó neked fehérje-árban kifizetni. Kicsit gondolkozz már.:)
2014. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdeztem,hogy ez számít valamit? 100g-ban az elsőben :22,8g

másodikban pedig 8g

2014. szept. 6. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nézd, hogy a mennyi fehérjét kapsz mennyi pénzért. Minek fizetnél egy lebutított cukros szarért. Nem gond tömegeléskor a kicsit több ch, de minek fizessem ki fehérjeárban?
2014. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy tervezem(5 hónapja edzek) ,hogy ami az oldalamon és hasamon van kis felesleg leadom(tudom,hogy nincs helyi zsírégetés ezzel tisztában vagyok van diétám is és aerob-edzést is végzek súlyzós edzés mellett) és miután leadtam utána már tudok tömegelni. Tömegnövelőt nem szedek és nem is fogok. Fitnesz testet szeretnék majd ( nagy mell nagy karok, kockahas). A hasamon már alig van plusz de a derekamon nagyon megragadt az a kicsi elég nehéz ledolgozni de nagyon rajta vagyok. Szóval melyik lenne nekem ideálisabb?

100g-ban:

Elsőben: 59g fehérje

Másodikban: 80g!

2014. szept. 6. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A 80-as.
2014. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

minél nagyobb a fehérjetartalom, annál jobb. de most gondolj bele. ha elmész a boltba, hogy vegyél diót, mire törekszel? hogy azt vegyél amit szeretnél. Ha van két zacskó mák, az egyikben van egy rakás falevél, a másikban csak és kizárólag dió, melyiket fogod megvenni?


Fehérjénél a 100%-os tisztaság asszem nem lehetséges, de mondom, arra kell törekedni, hogy minél több legyen benne. Az SW-t próbáltam, iszonyú édes-cukros ganaj.

2014. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mármint két zacskó dió na
2014. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tap bela ***** válasza:

Mivel napi több alkalommal is szükséges lehet fehérjebevitelre (tápkiegből), ezért fontos (!!!) szempont, hogy a kiszemelt protein ne tartalmazzon hozzáadott dextróz, maltó, vagy bármilyen néven elrejtett szénhidrátot (cukrot). A fullforce fehérje pedig ezt tartalmazza! Tehát egy lebutított, gyengébb minőség. Ezt még tetézik azzal, hogy hozzáadott taurint is tettek. Így a fehérje valóságos %-os aránya be sem határolható!


A második játékos still. pedig alapanyag tehát nincs benne mondjuk emésztőenzim, esetleg vitamin komplex a felszívódáshoz, netán probiotikum. Ráadásul látható ugyan azon név alatt édísített, ami elviekben kissé kevesebb fehérjét tartalmaz, ennek ellenére jóval drágább.

2014. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor stillmasra váltsak?
2014. szept. 8. 22:29
 10/10 tap bela ***** válasza:

Például, MHN 100% whey, mivel:

- CMF eljárásos, 100%-ban instant, wpc80 az alapja,

- mivel ízek, és emésztőenzimeken kívűl mást nem tartalmaz,

- mivel ár/érték arányban a lehető legjobb, főleg a 6kg-os verzió (23.990Ft/6kg)


Tehát nincs:

- hozzáadott cukor fajta (dextróz és a többiek),

- nincs adalékanyag,

- nincs benne fehérje trükközésre alkalmas anyag

-

2014. szept. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!