Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomláz ellen jó a forró fűrdő?

Izomláz ellen jó a forró fűrdő?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
jó, de csk ideiglenes a hatása.
2014. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudomason szerint a jeghideg viz a nyero.
2014. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közvetlen edzés után a hideg víz, vagy jegelés csökkenti az esetlegesen kialakuló izomláz értékét. Ha már megvan az izomláz, azzal nem tudsz mit csinálni.
2014. szept. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izomláz ellen ki lehet próbálni sok mindent de én úgy tapasztaltam hogy csak a pihenés a jó. Próbáltam hideg- és forró fürdőt, szaunát, gránátalmát, különböző erre kifejlesztett italokat, de túl nagy hatása nem volt. Ha kihagytam egy vagy két hetet sérülés vagy más miatt utána mindig izomlázam volt az első komolyabb edzés után, majd elmúlik :)


Olvastam hogy Michael Phelps-nek volt egy speckó "pizsamája", ami elszorította az izmait, így nem volt izomlázas. Nyilván ez rohadtul nem egészséges, de neki négy évente másfél héten kellet hoznia a csúcsformát.


Maradj a pihenésnél :)

2014. szept. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan izomláz volt tegnap a vádlimban hogy nem tudtam rá állni, mára már egy kicsit jobb de mindig nagyon fáj, nem is mentem iskolába, este jutott eszembe hogy elfelejtettem lenyújtani a vádlim edzés után, a combomat lenyújtottam, azzal nincs is gond.
2014. szept. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!