Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tej miért nem jó fehérjeforrás?

A tej miért nem jó fehérjeforrás?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 17:07
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
82%
28-as, ez aztán nagyon idevágó válasz volt.
2014. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
67%

Az hogy a tej nem előnyös testépítés szempontjából egyáltalàn nem jelenti azt hogy egészségtelen... Ez olyan mint hogy egy átlag ember megeszik 2 darab mangalica szalonnát. És az egyből káros az egészségre mert zsíros... Úgy beszél itt 1-2 ember mintha cián lenne sőt a cigihez hasonlítja... Én sem eszek káposztástésztàt mégsem mondom hogy egészségtelen mert nem az.

Nem akarok vitát gerjeszteni de az egészségre káros és a testépítés szempontjából nem előnyös között van egy kis különbség.

2014. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
82%

Márk, akik szerint káros, azok általában nem is arra alapozzák ezen nézetüket, hogy a testépítés szempontjából előnytelen. Egészen másról van szó.

Tájékozódj!

2014. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor semmi se káros?
2014. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Szeretem a mákos gubát :O
2014. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
75%

"Most akkor semmi se káros?"


De szinte minden káros.A levegő szennyezett,a hús tele van antibiotikummal,a tv: dől belőle a moslék,a tengeri halban higany van...stb.

2014. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
72%

Régen megittam napi 2 litert, oszt káros volt?

Nem!

20 évig ittam fehérje helyett.

Igen, kevés benne a fehérje, főleg a házitejben sok a zsír,van tejcukor is, DE NEM EGÉSZSÉGTELEN!

Mint ahogy ezt mostanában főleg a body.builder oldalán állítják, nekik a fehérjeeladás fő szempont, és ennek szócsövének találtak is egy ottani főbarmot, mert arra az emberre nem is lehet mást mondani, na ez fújja állandóan ezt a témát.

Lehet idehozni többféle étkezési alapelv alapján készült kimutatásokat, de mindenki csak a saját igazát akarja bizonyítani.

Mivel rengeteg orvos barátom van, láttam már olyan kutatási anyagot is, ahol jónak vélték és volt ahol rossznak a tejet.Volt ott minden nézve, inzulin válasz, koleszterin és triglicerid változás a vérben, hormonreakció a bevitt mennyiségre, és egy csomó érték ami nem tartozik ide.

A lényeg, általában a vizsgálat eredménye mindig afelé hajlott, aki a megrendelést finanszírozta, minő meglepetés, mi?

Nyugodtan fogyaszd, de csak mértékkel, fehérjét be tudsz vinni máshonnan is, ami talán jobb felszívódású.

És a végére!

Jön meg a body.builder ember, és a hülyeségei.

A tejnek rossz a felszívódása.

Na mármost, negyedórás időközi felszívódási eredményeket láttam ezekben a vizsgálati eredményekben, sportolókon csinálták, és bizony a tejnek van az összes természetes táplálék közül a legjobb felszívódása tojás után(aminek a bevitt fehérjemennyisége 100% hasznosul,).

A fehérjeporok megelőzik, de azok koncentráltan kivont mesterséges élelmiszerek.

Szóval, egészséges, de csak mértékkel fogyaszd, mert a tejcukor és a tejzsír ott van!

Szép estét.

2014. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
2014. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
84%

Most ezt minek kell ennyire túldramatizálni?

Aki akar igyon tejet aki nem az nem.

2014. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
89%

Ó, itt aztán minden van:

- régen

- gonosz fehérjeeladó bádibilderponthu

- gonosz buknó bunnibácsi

- profitorientált orvosi kutatások, kivéve ami az én igazamat támasztja alá

- mesterséges élelmiszer


Nagyon jó.

2014. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!