Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy egy kezes súlyzó is elég...

Egy egy kezes súlyzó is elég lehet ahhoz hogy kigyúrjam magam?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 18:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
az attól függ, hogy milyen súlyú, és hogy mennyire akarod kigyúrni magad. de én mindenesetre azt ajánlom, hogy menj el egy konditerembe, tök olcsón vannak havi/heti bérletek. Ott találkozhatsz néhány jó arc testépítővel, és ők is segítenek neked:)
2014. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem kap tudod megedzeni magad változatosan. 1 pár súlyzóval legfeljebb erőnlétet növelhetsz, de olyan méreteid sose lesznek, mintha terembe járnál.
2014. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
15 kilós csak..de nagyon kezdő vagyok, nagyon vékonyak a karjaim, szeretném ha láthatóan vastagabb lenne
2014. szept. 10. 18:47
 4/11 A kérdező kommentje:
most egyáltalán nincs pénzem, másra muszáj költenem csak ez a súlyzó ami régen a tesómé volt..de kiváncsi vagyok elég lehet e ez az izomnöveléshez
2014. szept. 10. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzés mellé valamilyen szintig elég, de nem sokra jutsz vele. Meg kinek mit jelent a kigyúrt. :)
2014. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nálam azt jelenti, hogy átlagos vastagságú vagy picit nagyobb legyen a karom mert elég cérna vagyok :D
2014. szept. 10. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Arra elég lesz, nekem mást jelent a kigyúrt. Pl egy Lénárd Lajos kinézetet.:)
2014. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
*mármint az átlagosnál legyen kicsit nagyobb
2014. szept. 10. 19:03
 9/11 A kérdező kommentje:
áhh azért egyelőre nem tartok ott, hogy egy olyan test legyen a célom, de nagyon durva :D mondom egyelőre csak egy vastagabb kart szeretnék mert most rettentően vékony (emelett persze edzek hasra is meg lábra)
2014. szept. 10. 19:07
 10/11 anonim válasza:
számtalan saját testes edzés van pl.Börtön edzés,akkor az amcsi irányzat a kinti játszótereken való edzés ...fekvőzni,húzockodni bárki bárhol tud...szálkás biztos leszel tőle
2014. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!