Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Iszogatás mellett van értelme...

Iszogatás mellett van értelme elkezdeni kondizni?

Figyelt kérdés

Van egy törzshelyem ahová minden este lenézek, mindenkit ismerek aki odajár, eldumálunk, elhülyéskedünk, közben olyan négy-öt sört szoktam meginni meg néha egy-két felest. Berúgni sohse szoktam.

Én semmilyen egészségügyi hátrányát nem érzem a dolognak, nincs semmi bajom, mindig kipihenten ébredek, sőt ha véletlenül egy este nem tudok lemenni, és így nem is sörözök, akkor nem is tudok elaludni.

Nekem ez a két-három óra kikapcsolódás esténként a hülye sorozatok nézése helyett, pont ezért (és mert semmi hátrányát még nem tapasztaltam) nem is akarok erről lemondani.

A kérdésem az, hogy van értelme így hetente háromszor lemenni délután a konditerembe és ott súlyzózni egy kicsit?

Vagy úgy sem izmosodnék semmit sem?

És mit kéne ott csinálni? Vagy csak összevissza mindent?

Javasolhatnátok valami gyakorlatokat!

Köszi!

34F, 189cm, 94kg



2014. szept. 12. 14:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja! Meg zsírt is akarok leadni!
2014. szept. 12. 14:11
 2/16 anonim ***** válasza:

2-3hónapig kezdő átmozgató edzésterv, heti 3x teljes testre.

Emellé pedig egy tömegnövelő étrend.

Olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet.

2014. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet megvenni?
2014. szept. 12. 14:13
 4/16 anonim ***** válasza:
Google: e-book letöltés, ingyen
2014. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ja látom.

De értelme van elkezdeni vagy nincsen?

2014. szept. 12. 14:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Van értelme.Egy kis mozgás nem árt meg.
2014. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Okés, akkor hétfőn beiratkozok, addig meg elolvasom ezt a sárga kapszulát vagy mit.

Köszi a válaszokat!

2014. szept. 12. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme elkezdeni?

Kezd csak el, étkezz-edz-pihenj normálisan és majd egy év múlva tedd fel a kérdést és nézz bele a tükörbe. Van értelme!

2014. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam azt, hogy nincs értelme, mert valaki mondta, hogy az alkohol az tönkreteszi a fehérjéknek a beépülését az izmokba vagy valami ilyesmi.

Szóval hogy tök felesleges így edzeni.

2014. szept. 12. 14:27
 10/16 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Attól függ mit akarsz elérni. Ha egèszsèges akarsz lenni akkor az alkohol cigi minek?? Sovány hús, rizs, zöldség és ha rendesen edzel-eszel ès jól akarsz kinézni olvass utána ennek az egésznek mert nem egy könnyű dolog de ha van egy célod és elszánt agy nem is nehéz
2014. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!