Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend összeállítása?

Tömegnövelő étrend összeállítása?

Figyelt kérdés
Most kezdeném az egész tömegnövelést, de nemtudom hogy milyen étrend lenne a megfelelő. Elolvastam a Sárga kapszula c. könyvet, így az alapokkal tisztában vagyok. A gond ott kezdődik hogy kollégista vagyok, így nem tudok magamnak olyan minőségi kajákat megvenni, elkészíteni mint csirkemell , vagy rizs. A másik hogy 8-16-ig suliban vagyok, így eléggé le van korlátozva az hogy mit egyek. Valaki tud tanácsot adni? Esetleg van olyan személy aki hozzám hasonló gonddal kűzd? 16/F 185cm 64 kg.

2014. szept. 13. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A kollégiumokban is van konyha, tudsz főzni. Ha a technikával van problémád, akkor legközelebb amikor mész haza, kérd meg anyudat, hogy mutassa meg hogy kell. Utána már csinálhatsz egyszerre nagyobb adagot, amit dobozolva vihetsz suliba is.
2014. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!