Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy edzem ki magam olyanra...

Hogy edzem ki magam olyanra mint a 300- ból leonidászék? Tehát nem olyan nagydarab, hanem inkább szálkás. Utóirat: csak két darab egykezes súlyzóm van, meg a saját testem

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezzel a kérdéssel feldobtad a napomat. Köszönöm :D
2014. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
valami ötlet esetleg ?
2014. szept. 13. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:

olvass kicsit utána a dolognak..sajnos a saját súlyos edzés elég nehéz lenne..

szerintem a legjobb ha 1-2 napig tanulmányozod a dolgot..utána eljársz kondiba,étrendet és edzéstervet csinálsz..az utóbbi 2 feltétlen szükséges.Hosszú lenne leírni hogy mi is kell hozzá..olvasgass egy kicsit... body.builder.hu

2014. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
konditeremre nincs se idöm se pénzem
2014. szept. 13. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

"Se idő se pénz"

Ez nem a Te sportod!

2014. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sokat segítettél... ha saját testsúlyos edzést (fekvőtámasz, guggolás...stb.) egykezes súlyzós gyakorlatokkal (kalapácsbicepsz, egykezes evezés... stb.) vegyítek akkor elérhetek valamit?
2014. szept. 13. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:
igen..de azért vannak határok..étrendet valahogy azért kéne csinálni...mert 90%ban az határozza meg.. én még mindig azt javaslom olvass utána kicsit :)
2014. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

persze tudom étrendet is csinálok majd mellé meg tápkiegészítők stb.

am rendszeresen olbasom a body.builder.hut és még sok más ilyen jellegű oldalt... csak kíváncsi voltam a véleményetekre :) pacsi

2014. szept. 13. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát saját testsúllyal nem sok mindent lehet elérni de ha beleadsz mindent azért lehet ebből is jót kihozni. Csak nézz utána légyszi mert ez nem jó így magába
2014. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ez olyan mintha egy BMW, Merci meg ilyen gyorsabb autók versenyére elmész egy Skoda Fabiaval. Ha tudsz jól vezetni egy elég jó helyre be tudsz érni viszont első nem leszel.

2014. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!