Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírnátok hogy milyen edzéster...

Leírnátok hogy milyen edzéstervetek van? (többi lent)

Figyelt kérdés

A gyakorlatokkal, ismétlésekkel, ha kérhetném mert új edzéstervet akarok írni és szétnéznék hogy ki milyen módon osztja el a napokat, a testrészeket, a gyakorlatokat.

Nem kezdő vagyok.



2014. szept. 19. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy leírjuk páran neked nem lesz jó, mert mindenki totál más genetika, más életvitellel, céllal stb.

És eleve 6-8 hetente érdemes változtatni is, sőt a gyakorlatok sorrendjét, és a gyakorlatokat is nem árt hetente kicsit variálni. Nagyobb változtatást meg 6-8 hetente, de ezt már írtam. De nem mond, hogy bunkó vagyok, most ez megy:

Hétfő: mell: fekvenyomás, fekvenyomás egykezesekkel döntött padon, tárogatás, áthúzás, tolódzkodás

bicepsz: állva francia rúddal, állva egykezesekkel beforgatós, valamilyen bicepsz gép (nálunk van pár)


Kedd: láb: guggolás, lábtoló gép, lábnyújtás gépen, lábhajlítás gépen, pár kitörés, vádli.

has: hasprés, lábemelés függeszkedve


Csütörtök: váll: oldalemelés, mellről nyomás vagy egykezesekkel vállból nyomás, oldalemelés döntött törzzsel, csuklyára vállvonogatás., néha előre emelés is.

Tricepsz: fekve homlokra engedés, csigás letolás, hátsó támaszos tolódzkodás.


Péntek: hát: húzódzkodás, evezés (néha felhúzás), csigán lehúzás mellhez, gépen ülve mellhez húzás vagy egykezes evezés, csigán nyújtott karral letolás. De változik hogy mit csinálok.

Has: hasprés, lábemelés.


Mindenből 3-4 sorozat, guggolásnál több. Sorozatonként 8-12 ismétlés, néha az alapgyakorlatoknál felmegyek nagy súlyra is, amiből csak 5-6 megy.


Kb ennyi.

2014. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első nagyon igazat írt.!

"mindenki totál más genetika, más életvitellel, céllal stb."


Heti 6 nap. Minden edzésen csak 1 izom. De azért csinálom ezt mert időhiányban vagyok. Másképp nem tudtam megoldani.

Mell, váll, bicepsz, tricepsz, hát, láb és heti 3x hasazás otthon.

Minden izomra 3 gyakorlat megy azon belül 3x12-10-8 emelem a súlyokat közben. Gyakorlatokat nem írok mert az hosszú lenne. Nincs kötött edzéstervem a gyakorlatokra nézve, mindig változó.

2014. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is változik, csak írtam egy alapot, ami legtöbbször megy.
2014. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.: Mell-bicepsz

fekvenyomás 4

döntött pad 4

tárogatás 3

tárogatás gépen 2

koncentrált bicepsz 4

francia rúd 4


2. Váll-tricepsz

vállból nyomás 4

oldalemelés 3

döntött törzsű oldalemelés 3

állig húzás 3

szűken nyomás 4

lórúgás 4

csigás letolás 3


Láb:

guggolás 5

kitörés 4

combhajlító gép 3

combfeszítő gép 3

álló vádli 4


Hát, has:

húzódzkodás 3

mellhez húzás 4

felhúzás 4

döntött törzsű evezés 4

evezés kézisúlyzóval 3

hasprés 3

Ilyesmi. Az ismétlésszám az változik, néha ilyen 15-20, néha 6-8. Hasra majd veszek haskereket, hátha az bejön.


1-2 hónap múlva meg elkezdem az ICF 5x5-öt, hogy kevésbé legyek gyenge.

2014. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!