Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alkar izmai eszköz nélkül...

Az alkar izmai eszköz nélkül milyen gyakorlattal erősíthetők?

Figyelt kérdés
Se súlyzó, se egyéb, csak egy darab sík "talaj" és az ember, aki edzeni szeretne. A saját testsúlyát természetesen használhatja.
2014. szept. 21. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Jól van, lassan fél 9, irány az ágy!
2014. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az öklödön fekvőzöl azzal valamennyit erősödik. Egyébként húzódzkodó rúdon kellene függeszkedni, de ugye az nem jöhet szóba...
2014. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tyler913 ***** válasza:
Kíváncsi vagyok,hogy ha nincs súlyzó,se egyéb,tehát nem edzel komolyan,akkor minek akarod pont az alkarodat erősíteni?
2014. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert jelentősen vékonyabb a felkaromnál, aránytalan. Ami az eszközöket illeti, pénz- és helyhiány az oka. Az elszántság komoly, de abból kell gazdálkodni, ami van. A testépítés kategória kicsit megtévesztő, nem akarok Hulk Hogan lenni, csak egy legalább átlagosan izmos alkatot elérni. Jelenleg közel semmi nincs rajtam.
2014. szept. 23. 21:05
 5/5 Tyler913 ***** válasza:
Akkor a húzódzkodást tudom ajánlani. Ahhoz mondjuk kell valamilyen fogantyú,amibe bele tudsz kapaszkodni,de ez hátha megoldható.
2014. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!