Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tömeget növelek lehetek...

Ha tömeget növelek lehetek cukorbeteg?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és rendszeresen járok kondizni. Emellett rendes étrendem van rizs hús zöldség hasonlók. Most kezdtem el növelni a tömegem, de anyukám azt mondja cukorbeteg lehetek. Van valami igazság benne? Hogy alakulhat ki a cukorbetegség? Semmilyen étrend kiegészítőt proteint vagy hasonlót nem szedek.

2014. szept. 22. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell egy zsák cukrot megenni és nem kell behízni, akkor nem lesz gond. Lassú tömegelés kell. Proteint pedig vehetnél, nem kell félni tőle az is csak kaja. Persze nem muszáj, ha megvan a napi 2g x ttkg fehérjéd szilárd kajából.
2014. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
semmi cukrot nem eszem csak normális ételt a proteint meg nem engedik szóval...
2014. szept. 22. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs gond, beviszed hússal, tojással, túróval a fehérjét.
2014. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TallandThin Boy ***** válasza:
Nem engedik? Jézusom.
2014. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
anyukám nem engedi a proteint mivel máj károsítónak mondja illetve a cukorbetegséget is.
2014. szept. 22. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy a szülők nagy része abszolút nincs tisztában a dolgokkal.
2014. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 18 évesen azt mondta a mutter, ha haza merem hozni bármilyen tápkieget rögtön kidobja, mert megemeli a húgysav szintet, köszvényt okoz, mert olyan aminosavak vannak benne, még egyszer a sunyiban eldugott HMB-met is kidobta, mert nem tudta mi az, legalább kitudtam magam magyarázni, hogy régi C-vitamin volt.. A tápkiegeket nem engedi, ő étrendet nem fog nekem "fent tartani", mert drága a hús, és akkor próbálj meg tömegelni házikoszton és 0 kiegészítővel.. Ezért várom én már, hogy legyen keresetem. :)
2014. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TallandThin Boy ***** válasza:
Hogy károsodna tőle a májad? Nincs benne méreganyag. Ennyi erővel, ha a Muter megeszik egy csibecombot, akkor károsodik a mája? Jáj.
2014. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megértetni vele.. Mintha a falnak beszélnék.. :))
2014. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hajajj... Múltkor a családi rovatban anyós szólt be lelkesen edző várandós menyének, majd egy hozzászóló is előadta, hogy a fehérjeportól majd nyomi gyereke születik...

Nagy Isten állatkertje.


De mi a csudától lenne egy kondizó és normálisan evő fiatal cukorbeteg, ezt végképp nem tudom felfogni. Ráadásul az uralkodó irányzat is a szénhidrátot tolja, az emberek tipikusan gyors ch-t nyomnak egész nap... Erre valaki értelmesen eszik és azt féltik a cukorbetegségtől... Ez nekem magas.

2014. szept. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!