Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tömegeléskor 0,3 kg-nál...

Ha tömegeléskor 0,3 kg-nál több jött fel a héten, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
1,2 kg plusznál tartok és még nincs vége a hétnek. Mi a teendő ilyenkor?

2014. szept. 26. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Heti 1 kg tömegnövekedéskor több zsír jön, így nem árt ha lassítasz a tempón. Kicsit vegyél vissza a szénhidráton.
2014. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mennyit vegyek vissza? Direkt 3 g-vel kezdtem, hogy ne legyen túl sok.

Amúgy mi az a mérték súlynövekedésben, ami még heti szinten határon belül van?

Gondolom függ eleve a termettől, mert nem mindegy, hogy egy 60 vagy 100 kilós emberről van szó.

Én 71 vagyok

2014. szept. 26. 10:20
 3/22 anonim ***** válasza:
jó a heti 0,3
2014. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegy és az sem mindegy, hogy egy kezdőnél van gyors tömegnövekedés vagy egy évek óta edző embernél. Mert egy kezdőnél még jöhet havi netto 1kg izom is, később pedig pár deka is nagy csoda. Heti fél kg körül sem olyan vészes még, de heti 1kg növekedéssel lesz havi 4 kg plusz, aminek a nagy részét a zsír fogja kitenni. Mondjuk a 3g x ttkg ch az tényleg nem sok, lehet hogy még egy hetet várnod kellene és ha akkor is gyors a növekedés üteme, akkor vegyél vissza. Az elején még lehet, hogy víz és glikogénfeltöltés ment.
2014. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Akkor még várok egy hetet.

De akkor hogy let obijektív adatot mérni?

Amúgy ti a méreckedést mikor és hogy csináljátok, hogy pontos legyen?

A mérlegem biztos jó (digitális, gram pontos, testzsír% mérős, stb)

2014. szept. 26. 10:29
 6/22 anonim ***** válasza:
Nézem a súlyt is, de én a tükörnek hiszek. Ott azért látszik, hogy jött e zsír vagy szárazabb vagyok, stb..
2014. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért, tabletről vagyok.
2014. szept. 26. 10:37
 8/22 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondoltam, hogy milyen módszerrel? Tehát ugyanabban az időpontokban, az oké, de mondjuk 0,3 kg az olyan kis mennyiség, hogy ha megiszok egy pohár vizet, már több vagyok 0,3-al, ha meg elmegyek wc-re, akkor meg máris kevesebb. Tehát erre gondoltam.
2014. szept. 26. 10:39
 9/22 anonim ***** válasza:
Nézem reggel a súlyt, de a heti- kétheti adat számít. És még egyszer írom- a tükör mindent megmutat.
2014. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Azt azért nem hiszem, hogy a tükörből meg tudja bárki állapítani, hogy most az a heti gyarapodás 0,3 kg volt vagy 1 kg, bár lehet hogy aki már nagyon tapasztalt az ezt is tudja.

A reggeli mérést hogy, wc után, evés-ivás előtt? vagy fordítva?

2014. szept. 26. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!