Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tömegeléskor 0,3 kg-nál...

Ha tömegeléskor 0,3 kg-nál több jött fel a héten, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
1,2 kg plusznál tartok és még nincs vége a hétnek. Mi a teendő ilyenkor?

2014. szept. 26. 10:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Pedig én simán látok magamon minimális forma javulást vagy romlást. Kételkedhetsz benne, de én edzek 29 éve, talán van némi tapasztalatom.:-)

De többet nem írok, majd jön más is.

2014. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én is látom a heti változást, főleg, ha rosszabb lett a forma
2014. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
jó elhiszem.
2014. szept. 26. 11:00
 14/22 Szintiszoli123 ***** válasza:

Reggel magad! Nap közben már semmi értelme. A reggeli pisi után, kaja előtt! Ha van minden reggel van No. 2 is, akkor az után, evés előtt.

Hacsak nem a sűrűséged nő, akkor látnod kell a változást a tükörben. Mivel az emberek többsége elsősorban hasra hízik, elég, ha összefogod a hasadon a bőrt. Ha vastagabb, akkor zsír is jött fel. Ha nem vastagabb, de a tömeged nőtt, akkor vagy izom vagy olyan szerencsés vagy, hogy a zsír nem vagy nem elsősorban a hasadra megy.

2014. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Szintiszoli123 ***** válasza:
reggel *mérd* magad...
2014. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Szintiszoli123 ***** válasza:
Hú basszus. Remélem érthető, amit írtam, mert elég kusza lett a fogalmazás.
2014. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm, értettem.

Ez már legalább használható infó, nem úgy mint az, hogy most ki hány éve edz. Mit kezdjek én azzal?

Még egy dolog, ami még nem derült ki számomra: Ha továbbra sem áll be a súlynövekedés 0,5 kg környékére, akkor mennyivel vegyem vissza a ch-t a mostani 3-ról?

2014. szept. 26. 16:01
 18/22 anonim ***** válasza:
Ugyanezt írtam én is, hogy reggel mérem és azt is írtam, hogy tükörben látszik. Semmi új infót nem írt, szóval kár engem ezzel támadni. Én is segíteni akartam, nem értem az egészet, hogy miért én vagyok most a gonosz.
2014. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Szintiszoli123 ***** válasza:

Kérdező!


Semmivel nem írtam többet, mint sandorzsolt. Olvass vissza!

Az pedig hogy 29 éve edz, azt jelenti, hogy ha valaki, akkor Ő már tényleg tapasztalatból mondja, amit mond, nem azért, mert olvasta valahol. Ha valakire hallgatnod kéne, akkor az Ő!

2014. szept. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Köszi Zoli! Természetesen nem a te hozzászólásodat akartam leminősíteni, csak nem értettem a kérdező reakcióját. másfél oldalon keresztül próbáltam neki segíteni, utána mégis én lettem a szemét. Na mindegy. Azért neked köszi.:)
2014. szept. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!