Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nehéz alapgyakorlatok és...

Nehéz alapgyakorlatok és súlyemelő gyakorlatok? Mik tartoznak ide?

Figyelt kérdés
Illetve végezhetem egykezes súlyzókkal?
2014. szept. 26. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Súlyemelő gyakorlatot egykezessel? Azt hogy gondolod. Eleve egy súlyemelő végez nehéz súlyos guggolást, felhúzást, bakról felrántást, mellről nyomást, stb. és a teljes versenygyakorlatokat: lökés, szakítás. És ez mind rúddal megy, nem tudod megoldani egykezessel.
2014. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HarciCsiga ***** válasza:
Hát végül is lehet egykezessel lökni szakítani csak az már nem súlyemlőgyakorlatnak számít
2014. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakítani tuti nem, mivel az totál széles fogású. Hogy tartasz ki két egykezest a vállnál sokkal szélesebben, szinte nyújtott karral? :-)
2014. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HarciCsiga ***** válasza:
A széles fogást szerintem csak a rövidebb mozgástartomány miatt használják bár nem vagyok súlyemelő így nem tudhatom :)
2014. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Súlyemelők között edzettem elég sokáig. Sosem láttam, hogy rövid fogással csinálnák és azt sem, hogy egykezessel.

Olyan lenne egykezessel bohóckodni, mintha rögbit akarnál játszani teniszlabdával vagy lábteniszezni tollaslabdával. Van olyasmi ilyesmi sport, de az már nem lábtenisz. :)

2014. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!