Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Full mass tömegelő jó?

Full mass tömegelő jó?

Figyelt kérdés
Edzés napon 2 pihenőnapon 1 adagot innék. Nekem számít az íz és azt írták, hogy jó ráadásul 35g szénhidrátból csak 8g cukor van benne.
2014. szept. 26. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Maltodextrin a nagy része, ami egy un. félcukor, csak direkt nem cukorként tüntetik fel. Kevés benne a fehérje százalékosan, én nem vennék 30% fehérjetartalom alatti tömegnövelőt.
2014. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Trükkösek ezek a tápkieg cégek :) Beleraknak 30 gramm maltót és összetett ch-ként tüntetik fel :O
2014. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor szemetek, ha igaz :D
2014. szept. 26. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindegyik cég így csinálja. De mindegy, mert nincs baj a maltodextrinnel, jó az edzés után. A gond az, hogy nem kellene abból sem sok még egy nehezen hízónak sem. Fehérje viszont edzés után 0.5g x ttkg kellene. De ehhez egy jó nagy adag tápkieg kell, ha nincs elég fehérje benne százalékosan. Jó nagy adagban pedig sok a szénhidrát, amiről írtam, hogy nem kell edzés után sem egy raklapppal.
2014. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. Ki is szoktam a hyper mass-t egészíteni nutrend whey core 100-al. Inkább itt a pihenőnapon van hangsúly, hogy megmerjek-e inni napközben 35g cukrot? Mert nem tudok annyit enni, mint amennyit kéne. Csak a fehérje nekem drága és nem ad annyi kalóriát... Esetleg zöld jumbo? Abban legalább van zab.
2014. szept. 26. 22:52
 6/7 tap bela ***** válasza:

Kíváncsi voltam mi ez a full mass. Szóval ez a scitec tömegnövelője, amiben van kb 68% cukor. Amit nevezhetünk dextróz, maltó, kocka cukor, ;-)

Egyre lennék kíváncsi, adagonként hozzáadottan 2000mg

leucine, isoleucine, valine, glutamine, taurine)

mire elég, és vajon mennyi a taurin?



Szerintem ha már megvetted, ki nem dobhatod, próbáld meg feljavítni úgy hogy csak a feleadagot hasznákd és tegyél hozzá valóban 100% wPC80-ból!!!

Ha van még mani, akkor növeld hozzáadva az L-glutamint is.

2014. szept. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, edzés után egészítsd ki fehérjével. Másrészt pedig pihenő napon sem, sőt az edzés utáni időponton kívül SOHA! nem iszogatunk cukros tömegnövelőt, mert nem kell csesztetni az inzulinszintet és nem kell esélyesebbé tenni egy esetleges cukorbetegséget. Egyél több rizst, tésztát, stb, de összetett ch legyen, ne cukor!
2014. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!