Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak annyit szeretnék kérdezni...

Csak annyit szeretnék kérdeznihogy edzés után muszály egyből meginni a fehérje port vagy ráér 1-2 óra múlva is?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne edzés után, olyankor jobb a gyorsabb felszívódás miatt.
2014. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A muszáj pontos j. De amúgy igen, mindenképp érdemes közvetlen utána, mert akkor sokkal nagyobb a felszívódás és hatásosabb. Egy shaker simán elfér még az edzős táskádba vagy nem tudom, hol edzel, de elfér nálad. Én mindig otthon csináltam meg és úgy vittem el magammal, de ha gondolod, ha nem közvetlen otthonról mész például edzeni akkor csak simán a fehérjét tedd bele és majd az edzés végén teszel hozzá vizet.
2014. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

muszáj


Általános iskola, nem nehéz, bár a kérdésedből is látszik, hogy (ahogy mondani szokás) nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

2014. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények. Szerintem muszáj lenne hamar visszatölteni a tápanyagot, az újabb irányzat szerint pedig csak a napi összbevitel számít. Döntsd el.:)
2014. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat szerintem is inkább elviszem shakerbe így egyszerűbb. Jah és elnézést a helyesírási hibáért nem vagyok a legjobb tanuló :D Még annyit szeretnék kérdezni hogy szerintetek "Tömegnövelésre" Jumbo Prof. ajánlotok vagy [link] ? 16 éves vagyok 180 cm és 54kg
2014. szept. 27. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó a jumbo prof, de találni olcsóbbat is és jót: pl mhn gainer. Vagy vehetsz külön proteint és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot.
2014. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ihatsz fehérjét ha ilyen könnyen bekajálod a tápkieg. készítő/csomagoló cégek maszlagját. Tessék olvasni.

[link]

2014. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet szilárd kaját is enni edzés után, nem írtam, hogy azzal kevésbé lehet fejlődni. De nekem pl könnyebb edzés után legurítani egy shaket, mint elrágcsálni 200g csirkét 100g rizzsel .De kinek mi a jó, el tudja dönteni.
2014. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jumbo nem jó. Túl van értékelve a sok cukor. VitarGO az jó vagy esetleg HyperMass 5000
2014. szept. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!