Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport vegyek?

Milyen fehérjeport vegyek?

Figyelt kérdés
Feneket szeretnék gömbölyíteni és kicsit a hátizmom akarom erősíteni. (53kg, 22/L)

2014. szept. 28. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ scitec, biotech weboldalán lehet válogatni. De tömegnövelő étrendre is szükség lesz mellé, mert anélkül a fehérje tápkieg sem ér sokat. Ez nem varázspor.
2014. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban étrend kellene. Tömegnövelő étrend. Edzés utánra pedig jól jön egy tejsavóprotein + gyors szénhidrát shake.

Sok jó protein van, pl mhn whey, myprotein impact, de mivel a nőknek nagyon számít az íz így a scitec 100% whey prof és a biotech nitro pure whey szokott bejönni ,de ezek drágábbak, ha kilónként árat nézel. Gyors ch-nak nálad 20-30g maltodextrin vagy dextróz legyen vagy ezek keveréke, pl carb-f, carbo x.

2014. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Stillmass
2014. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Myprotein. (ha már márkafelsorolósat játszunk)
2014. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tap bela ***** válasza:
igen csak hogy nem a márkafelsorols lenne a lényeg. ;-),
2014. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


sandorzsolt!

Amit néztem tömegnövelő étrendeket, nekem nagyon nehéz lenne kivitelezni. Nem szoktam 5-6-7-szer enni egy nap, és nem is lenne rá időm sajnos. Ami az étkezéseimet illeti, reggelire szinte csak gyümölcsöt eszek vagy magkenyeret valami feltéttel, tojás, zabpehely, turmix.

Ebédre húsok közül szinte csak a csirkét szeretem, néha darált disznóhús, rizzsel salival vagy zöldségekkel és általában vacsorára is ugyanezt eszem vagy valami főzeléket, krémlevest. Nasizni aszalt gyümölcsöket szoktam, magokat, sajtokat. Szerinted min kellene változtatnom ahhoz, hogy látható eredménye legyen de mégis be tudjam illeszteni az életformámba?

2014. szept. 28. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi 2g x ttkg fehérje kellene, neked kb 100g. Ch-ból 3-4g x ttkg nőknek. Zsírból 50g neked.

Az mindegy, hogy most 4 vagy 6-7 kajálásra megy be, de a főzelék és egyéb krémlevesek nem sokat érnek. A csirke okés, mellé tojás, este túró, edzés után protein. Ezekből legyen meg a napi össz 100g fehérjéd. Nem nehéz dolog összehozni.

Ch pedig zabpehelyből, rizsből, tk kenyérből, sok zöldségből, némi gyümölcsből.

Jó zsírok is legyenek: lenmagolaj, halolaj.

2014. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!