Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz az az állítás az alábbi...

Igaz az az állítás az alábbi cikkben, miszerint 30%-os tzs-ről lelehet szálkásítani 15%-ra különösebb izom vesztés nélkül, és inkább arról lejjebb menni a nehéz (izom vesztés nélkül)?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 5. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél közelebb vagy a száraz formához, annál nagyobb lehet az izomvesztés. Szóval némi igazság van benne. De nem csak ez számít, mert magas fehérjebevitellel, plusz aminosavakkal lehet azért az izomvesztést is csökkenteni.
2014. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én jelenleg olyan 25% körül vagyok, tehát nem vagyok nagyon kövér, de azért fedett a hasam kicsit. Akkor ha majd le akarok menni olyan 15%-ra, akkor nem kell aggódnom annyira ettől a dologtól? (Persze jó étrenddel)
2014. okt. 5. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó étrenddel nem kell aggódnod.
2014. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ:)
2014. okt. 5. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!