Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsírom...

Mennyi lehet a testzsírom illetve milyen testalkattípus vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos képet nem tudok feltölteni, [link]

Olyan a mint a 15%osnak, mellem viszont mint a 25%osnak(mellre hízok), karom mint a 15%osnak, jobb kezemen bicepszemnél látszik az ér, balnál nem.

Vékony csuklóm van, viszonylag széles csípőm.

Nem tudom múltbéli szar kajám vagy alkatom miatt vagyok kicsit husi(szerintem van bennem hízási hajlam).

Kezemet a tarkómon hasrafeszítve jó fénynél 2rendes felette pedig a bordám csíkja és has közepén meg halvány 2 kocka, szval ki lehet venni 6kockát jó fénynél, rossz fénynél csak egy csík van a hasam közepén és kicsit a szélén.

Ez elég érdekes kérdés, tudom de ha használható választ tudtok adni megköszönném.

Szeri


2014. okt. 7. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Szerintem 16-17%körül lehetek.

És endomorf, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. okt. 7. 19:48
 2/4 anonim válasza:

Kéne néhány adat még!

Kor, súly, magasság.

És ha beírod a google-be hogy testtömegindex, akkor a wikipédián találsz egy szép egyszerű képletet, ami alapján kiszámolhatod, hogy a tested hány százaléka zsír.

Vannak speciális mérlegek (nekem is van például), amikbe ha szépen bepötyögöd az első sorban írt adatokat + a nemed (súlyt nem kell, azt megméri magának xD), megmondja neked.

De szerintem a googe-es megoldás lesz a jobb, ha nincs ilyen mérleged...

Remélem tudtam segíteni! :)

2014. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akarom mondani a 2. sorban írt adatokat. :D
2014. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Találtam neked egy jó oldalt!

Ez a százalékot ugyan nem mondja meg, de azt igen, hogy te milyen kategóriába tartozol (normál, sovány, túlsúlyos).

[link]

2014. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!