Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mhn wheypro adagoló kanál?

Mhn wheypro adagoló kanál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most vettem meg a 3. mhn whey pro fehérjémet és eddig egyikben sem volt adagoló kanál, normális mérlegem nincs ami pontosan mérne kis grammokat, aki ezt a fehérjét használja megtenné hogy elmondaná nekem hogy egy adag hány evőkanál? Köszönöm.

2014. okt. 10. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Kotorj bele alaposan, sokszor el van "süllyedve" a doboz aljára, de megesik, hogy csesznek kanalat adni :)


Amúgy érdemes lenne beruházni egy mérlegre, kaják grammozgatásánál is megtérülhet, vagyis elvileg meg kéne, ha van étrended. Amúgy 1 púpozott evőkanál elvileg 20 gramm, de ez nagyon saccra van, nálam ezek pontatlanok szoktak lenni.

2014. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Musclemore ***** válasza:

Én 4x nyúltam bele teljesen áttapogattam nem volt benne kanál, lehet neked sincs.(megjegyzem méghozzá rossz ízt is küldtek ki)

Amúgy kb 2evőkanál 1adag.

2014. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van OrizaTriznyáák, be kéne ruházni egy digitális mérlegre, jelenleg ami van nem digitális de százas tételben tud mérni ott nagyjából azért el lehet találni az értékeket, de amikor rárakok 2 kanál koxport akkor van hogy 60g-ot van hogy 20g-ot mutat szóval nem megbízható kis tételben.


Végig tapogattam át öntögettem de ebben sem volt, eddig 2 evőkanálnyival ettem szóval akkor jól saccoltam, csak barátnőm meg sciteces 100% wp-t vett, abban meg egy adag 30g, az adagolókanálon meg nincsen mérce csak 1/4 2/4 3/4 mérce, viszont 4 evőkanálnyi fehérje fér bele. Szóval meg kavarodtam.

2014. okt. 10. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 1500-3000 forint körül lehet kapni grammpontos és tizedgrammpontos digitális mérleget. Utóbbit ékszermérleg néven keresd.
2014. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tap bela ***** válasza:

Az MHN több ezer adagolókanál után úgy döntött, hogy nincs tovább. ;-) Már ne mfér bele a keretbe. )))))

Sőt aki megtartotta a régi kanalakat azokat visszaveszi. ;-)


Komolyra fordítva valóban nem tartalmaz adagolókanalat. Ahogy tőlünk nyugatabbra a német nagy cégek sem tesznek bele, hanem evőkanálban adják meg az adagokat. Részben olyan alacsony áron lehet már digitális konyhai mérleget venni, hogy ennél pontosabb mérést egy adagolókanál sem tud adni.

2014. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:
Ellenben az új whey+2 fehérjéjük új opcióban, még kedvezőbb áron kapható!!!
2014. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vagy vegyél adagolókanalat.Több helyen is lehet venni.


[link]

2014. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az whey pro+2 fehérjéjüket próbáltátok?
2014. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tap bela ***** válasza:

A Whey+ -ra aztán végképp nem lehet rosszat mondani! Az elv továbbra is az, hogy minőségi fehérje + íz és semmi a termék érétkét csökkentő anyag.


Ennél már tudható, hogy miből mennyi van, mivel 3 összetevős -75% 100% ultra- és mikroszűrt tejsavó fehérje koncentrátum,

-20% 100% kereszt-, ultra-, és mikroszűrt tejsavófehérje izolátum

-5% glutamin peptidek



Én próbáltam, és kitünő.

2014. nov. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!