Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leangains-al kapcsolatban...

Leangains-al kapcsolatban valami ötlet? Étrendre lenne szügségem.

Figyelt kérdés
Harcosok étrendjét követem, de nagyon megtetszett ez a tápanyag particionálási rendszer ami a leangains nál van. De mivel nem szeretnék 3 étkezést beiktatni az étrendembe, lenne valami értelme ha a kalkulátor szerint, pihenőnapokon 30 % al kevesebb kalóriát viszek be, edzésnapokon pedig 10 % al többet? Edzésnapokra 340 g ch-t ír a kalkulátor, de annyival nemfogok extrém módon zsírosodni ? tehát az lenne a kérdésem hogy a heti összkalória számít e? Ha heti kalória minuszba vagyok akkor nemszámít a sok ch? Pihenőnapokon mindössze 60 g ot vinnék be, (endomorf alkat vagyok). Kritikát, építő jellegű választ és akármilyen reakciót szeretettel várok , köszi
2014. okt. 11. 12:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy zsírból szeretnék fogyni kis deficittel edzéssel, lassan :)
2014. okt. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!