Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma hozható natúrban?

Ez a forma hozható natúrban?

Figyelt kérdés

Ez a forma hozható naturban ?


[link]


2014. okt. 12. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-ának nem. Én így látom, bocs egeszség, de én most máshogy látom a dolgokat. Azért elég nagy tömeg ahhoz, hogy ilyen szárazsággal naturál legyen. De nem zárom ki, hogy pár ember hozhatja.
2014. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irónia! ;) Tudod hogy állok az ilyen jellegű kérdésekhez. :))
2014. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja okés, már azt hittem én látom rosszul a képet. Értem már, kicsit besokalltál az ilyen jellegű kérdésektől.:)
2014. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen kérdéseket, mert sosem lehet tudni rá a választ, hisz ez attól függ milyen a genetikád, és az tényleg bármilyen lehet. Lehet, hogy a legjobb testépítőknél is jobb genetikád van, csak eddig még soha nem edzettél, úgyhogy nem tudtál róla...

Persze van, amikor nagyon látszódik, hogy valaki kokszol (legfőképp akkor, mikor valaki azelőtt kezd el, mielőtt eléri a genetikai határát), de ez nem ez az eset.

2014. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!