Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a magukat ektomorf...

Szerintetek a magukat ektomorfoknak gondolók hány %-a valóban az?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 38,9%.
2014. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tyler913 ***** válasza:
Őszintén kit érdekel? Én nem értem,mi ez a testtípus-mánia. Minden napra esik egy olyan kérdés,amiben szerepel a valamilyen morf vagyok,micsinájjak szerintetek-sor. Miközben az emberek nagy része nem tiszta típus,az emberi test nem ilyen egyszerű. Fölösleges ezzel foglalkozni,mindenkinek magának kell kitapasztalnia,hogy edzés és kaja terén neki mi jön be. És az ezzel járó munkát nem lehet megspórolni.
2014. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de valóban egy minden kritikára jó válaszként való mentsvárként szokták használni, hogy én nagyon nehezen hízok, meg szar a genetikám, stb.


Százelékot meg honnan tudjak.

2014. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%, mert általában ezek csak kifogások, úgyhogy mindegy a genetika. az emberek többsége rosszul eszik és edz, mert nem érdekli a testépítés, csak 2 hét alatt kockahasat akar hogy julit megfektesse.
2014. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!