Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet olyat csinálni hogy...

Dromedarbalu kérdése:

Lehet olyat csinálni hogy testsúly változás nélkül alakot változtatni?

Figyelt kérdés

Bocsi a fura kérdésért nem tudtam máshogy leírni.


A probléma az hogy éppen fogyózom és már apámnak nem tettszik, azt mondja ha tovább fogyom eltilt a sportoktól.

( aktív sportoló vagyok több sportágban)


Egy darabig még félvállról vehetem a dolgot de nem sokáig jelenleg 73-74 kiló vagyok 17F.

A cél 65 kiló! Utána tömegnövelés


2014. okt. 19. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem értem, miért ilyen fontosak a kilók.


A tükröt kell nézni, az megmondja, mennyi izom és mennyi zsír van rajtad, azaz hogy magyarul ennek a kettőnek az eredője alapján hogy nézel ki. A kutyát nem érdekli a mérleg. Nem értem, miért volna muszáj neked ennyire 65 kilóra feltétlenül lefogyni. Nőknél sem értem de nálad meg pláne nem. Zsokénak készülsz vagy mi van?


Amúgy a "fogyózom" kifejezés már nem sok jót sejtet. Elárulnád, hogy konkrétan mit csinálsz?

2014. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelenleg egésségesen táplálkozom azaz nem eszek nagyon keveset de figyelek arra hogy mit eszek.

Rendszeresen sportolok heti 9 edzés

(5 úszás/vizilabda, 2 thai box, 2 röpi+a tesik)


A baj hogy el voltam nagyon hízva (98 kg). Így sokat kellett fogynom így már nincs annyira sok izom rajtam.


Arra gondoltam hogy lemegyek egy olyan testsúlyra ahol nincs olyan sok háj már rajtam. Nem idióta diétával így a maradék izmaimat megtartva.


Utána pedig személyi edzővelszépen lassan egy kis izmot felpakolni.

2014. okt. 19. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, most mennyi izom van rajtad, mert ha nem sok, akkor lehet, már nem kéne folytatni a szálkásítást.


Olyan pedig nincsen, hogy "olyan testsúly, aminél kevés háj van" az emberen. A testsúly nem korrelál egyenesen a testkompozícióval.

2014. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!