Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatoktól lesz...

Milyen gyakorlatoktól lesz vékonyabb a derekam?

Figyelt kérdés

Sokat ezek a fenekemre és a vállamra, hogy javuljanak az arányok, de van olyan gyakorlat amitől nem csak optikailag lesz vékonyabb a derekam?

Jelenleg hasprést és lábemelést csinálok különféle módon.


2014. okt. 20. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vékonyító gyakorlat. Nincs helyi fogyás, nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. Genetika, hogy ki, honnan milyen ütemben fogy. Szálkásító diéta kell és aerob edzések az erősítő edzések mellé és majd lemegy az óhajtott részről is.
2014. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt, tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, csak láttam egy "átalakulást", ami ledöbbentett:


[link]


Kb hasonló testalkatom van, és nagyjából úgy néz ki az "izomzatom", mint anno neki, és a cél is hasonló. :-) Neki mintha a dereka is sokkal vékonyabb lenne, mint ahonnan indult.Azt hittem ha sok gyakorlatot csinálok az oldalsó hasoizomra (vagy hogy mondják), az segíthet, de ezek szerint nem :-(

Súlyzós edzéseket csinálom egy ideje, de aerob mozgás még nincs.

2014. okt. 20. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem ha sok gyakorlatot csinálok az oldalsó hasoizomra (vagy hogy mondják), az segíthet, de ezek szerint nem :-( "


Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor a fölső mondatot sem írtad volna. :)

Szálkásító diéta nélkül nem fogd tudni leadni a zsírt a derekadról, de mint írtam is, nem irányítható a fogyás. Majd lemegy onnan is, ahonnan várod. Aerob edzésekkel tudod segíteni azt, hogy kalória mínuszban legyél. A súlyzós edzés pedig segít abban, hogy diétánál ne fogyj el izomból is. Így lesz jó a forma.

Olvasnivaló: googleba: alapismeretek.

2014. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nem igazán látom a zsírt az első képen se,én csak annyit látok, hogy a második képe több az izom, de kezdő vagyok, szóval a hiba valószínűleg az én készülékemben van :-)


A diéta rész nálam még odébb van, most a tömegnövelésre koncentrálok.

2014. okt. 20. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem lett izmosabb, max minimálisan. Az első képen sok a zsír, mármint szigorúan szakmai szemmel nézve, nem egy átlagnőre vetítve. Mivel a zsír leadása után láthatóbbá válnak az izmok, így sokan azt hiszik, hogy izmosodtak, pedig csak a forma lett jobb.
2014. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt a mindenit, nem gondoltam volna! Asszem jobb lesz, ha sürgősen nekiállok aerobozni én is!
2014. okt. 20. 13:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha marad mellette a pici kalóriaplusszos étrend, akkor így tovább nő az izomzat és elzsírosodni se fogok a tömegnövelés alatt. Ez így járható?
2014. okt. 20. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem így működik. Egyszerre nem tudsz izmosodni és zsírt leadni, max a kövérebb kezdőknél van ilyen eleinte pici mértékben. Zsirleadáshoz kalória mínusz kell, izmosodáshoz pedig plusz.

Ha az aerob edzéssel azt éred el, hogy nem lesz kalória plusz, akkor nem izmosodsz. Ha pedig még nem leszel az aerobbal sem mínuszban, akkor meg zsírt nem adsz le. De ettől még kell izomnöveléskor is aerobozni, illetve inkább ilyenkor kardiozni, mert így tudod a szív- és érrendszert edzeni. Aerobnal 120-130 közötti a pulzus, kardional magasabb.

2014. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. okt. 20. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2014. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!