Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket ajáljátok jobban...

Melyiket ajáljátok jobban 100% BEEF MUSCLE vagy MYOMAX HARDCORE?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok a témába ,de valami brutál jó tömegelő kéne ezeket mondták ,de melyiket? :D

70kg 180cm vékony testalkatú vagyok



2014. okt. 20. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni a forma, mert az egész napi összes kajabevitel ami számít, de pl a myomax egy jó tömegnövelő.
2014. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sargakapszula.hu

ez a legjobb tömegnövelő, olvasgasd kicsit


és igen, több fog múlni az étrendeden mintsem hogy ilyen vagy olyan kiegészítőt szedsz be

2014. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tap bela ***** válasza:

"

Kezdő vagyok a témába ,de valami brutál jó tömegelő kéne ezeket mondták ,de melyiket? :D

"


Több információ után majd saját magad rájössz arra, hogy

1./ azt mondja mindenki, akkor azt mondja mindenki. Ez nem egyenlő amit sajtá magad tapasztalsz.

2./ a scitecen kívűl igen sok minden van a piacon.

2014. okt. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ajánlanám. Először tájékozódj! És ne a gyakorikerdeseken. Aztán legyen egy normális edzésterved és étrended. Ha van étrended, akkor azt ki tudod egészíteni, ha kell.

A marhafehérje sehol nincs a tejsavóhoz képest, szerintem egy hatalmas mellélövés a gyártók részéről. A myo egy teljes étkezést helyettesítő kiegészítő, brutál jó lehet tömegelni, ennek megfelelően horribilis ára van. Ami ablakon kidobott pénz rendes edzés és kaja nélkül.

2014. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért is ne kérdezzen itt? Béla profin ért a dolgokhoz. Én 29 éve edzem és élelmiszermérnök is vagyok. Rajtam kívül nem egy mérnök és doki is van itt. És te is itt válaszoltál, szóval ezzel magadat is lehúzod, ha ledegradálod az itteni válaszolókat. Kapjál kicsit az agyadhoz!
2014. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de tisztában vagyok a megfelelő táplákozással és edzés tervvel is de ezekhez kiegsézítő szükséges és ezt szerettem volna tudni, Hát a biotech ,trec stb semmire való...
2014. okt. 23. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tisztában lennél, nem írnál ilyesmit:

"de ezekhez kiegsézítő szükséges"


Kiegészítő nélkül is lehet haladni, fejlődni. Kicsit nehezebb, és egyáltalán nem lehetetlen. Vegyél egy egyszerű fehérje, meg szénhidrátforrást. Ezzel spóroltál is egy rakat lóvét, hogy nem felesleges dolgoktól várod a fejlődésed. Ha nem akarsz külön bénázni fehérje-szhval akkor vegyél jumbot, tökéletesen elég.

2014. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 endruka válasza:
Szia! Én 3 éve edzek (semmit nem szedtem). Másfél hónapja kezdtem el szedni táplálék kiegészitőket. 100% beef muscle + mastodon + vitargo + 6 fajta vitamin . Mióta szedem ezt a kombót 4 kg felszaladt rám . Hozzá teszem, én nem figyelek a táplálkozásomra. Sok kenyeret eszem, mert szeretem. És rendszertelenül eszem. Ha normálisan eszel, még több is felmehet rád ! Összesen a 3 év alatt 13 kg-ot híztam ,ebből másfél hónap alatt 4 kg-ot. Sok sikert az edzéshez ! Jó tanács : próbálj ki 1 hónapot tisztán edzeni, és ha még mindig van kedved az edzéshez, na akkor vegyél tömegnövelőket !!!!
2015. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!