Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Benyomtam egy doboz nutellát...

Benyomtam egy doboz nutellát és elmentem edzeni! Hát mit mondjak, életem egyik legbrutálisabb edzése volt! Más is eszik edzés előtt nutellát?

Figyelt kérdés

Megettem, először kicsit soknak tűnt, de etette magát, jobban lecsúszott mint egy pohár cola.

Eltelt vagy 15 perc, és érezni kezdtem hogy nem férek a bőrömbe, valami energia lett bennem, és csak mozogni akartam.

Mire leértem a terembe, már kb olyan voltam mint egy bika, amit felpiszkáltak.

Egész edzés alatt, felhúztam, fekvenyomtam,nyakból nyomtam, meg volt egy kis bicepsz, de még az edzőtársaim is azt kérdezték mit szedtem, mert egy állat vagyok.

Edzés végére még maradt az energiából, csak nem tudom most mit csináljak,délután lehet vissza kell mennem és edzeni, mert nem bírok magammal.



#nutella #hardcore edzés
2014. jún. 12. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én dragonballt szoktam nézni edzés előtt, Vegeta mindig megihlet, hogy én legyek a legerősebb.
2014. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2014. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem:

nem a nutella miatt volt ez. Pontosabban azért volt, mert nagyon régen ettél ilyet, pedig nagyon szereted. Emiatt nagyon jó kedved lett, hogy újra megízlelted, endorfin hormon árasztott el, ami a cukorral együtt átcsapott egy nagy pörgésbe.


Ha mondjuk teszem azt a rakott kelt szereted a legjobban a világon, de már x hónapja/éve nem ettél olyat és újból eszel egy adagot, kb. ugyanez lett volna a hatása.

2014. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
éljen a gyomorfekéj!
2014. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

NEm lett volna ugyanez a hatása utolso elotti uristen mekkora baromsagot irtal...

Kerdezo azert volt jo az edzesed mert bevittél 2200 kaloriat rovid idotartamon belul ami marhaasok energiat biztositott neked.

2014. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, látjátok kiscsikók, a sárga kapszulára hokiztok, a NUTZILLÁRÓL
2014. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

meg egyikőtök se hallott.


(a beradadó enter meg monnyon le)

2014. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem a Tininindzsa Teknőcök motiválnak. 1-1 epizód után rögtön átváltok beast mode-ba.
2014. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!