Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold Schwarzenegger hány...

Arnold Schwarzenegger hány évesen kezdet koxolni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha megnezed a kepeit, akkor ugy lehet tippelni, hogy 18 evesen mar nyomta.
2014. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én meg azt olvastam hogy már 14 évesen az edzöje toltaneki,de nem igazán tudom hogy igaz-e ezért ink. megkérdezem
2014. okt. 22. 10:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ha jól tudom 16, de ha jobban beleásod magad a történetébe, akkor tudom, hogy valahol egy interjúban be is vallja.
2014. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És nem let semmi komolyabb baja attol hogy 16 évesen kezdte?
2014. okt. 22. 11:28
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
16 évesen kezdte, én is úgy emlékszem. Mikor régen érdekelt a téma, több helyen is olvastam. Miért lett volna baja? Sokan kezdték/kezdik ma is 16 évesen. Azzal a különbséggel, hogy neki volt orvosa, edzője, meg eredeti szteroidokat használt, nem holmi kétes sz*rokat.
2014. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ma nem nem nagy lehet eredetikat kapni nem?

Fölleg itt.

2014. okt. 22. 11:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lett semmi baja? Nyilván nem fogják reklámozni, ha pl. nem áll fel neki a sok cucctól.
2014. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mé ezekhez milyen orvos kell? Gondolom nem elég egyszerü gyerekorvos?
2014. okt. 22. 12:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos? Mit gondolsz, elmész aztán felírja receptre?Ezek illegális, veszélyes szerek, kétes emberek, kétes helyről szerzik be, kétes anyagot, fogalmad nincs mi van benne! Neki ne állj 16 évesen koxolni, legyen már eszed!!!
2014. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy ő mikor mit csinált, te úgysem leszel olyan. Nincs olyan genetikád. Az egy teljesen más világ volt.

Egyébként nem úszta meg, 50-es évei elején komoly szívműtétet hajtottak végre nála. Nyilván nem azért, mert felhúzta magát egy focimeccsen.

https://www.youtube.com/results?search_query=steroid

https://www.youtube.com/watch?v=ULheM4MEb7I

Ajánlom figyelmedbe, ha emberi roncsokat akarsz látni.

2014. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!