Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy kezdtetek el edzeni?

Ti hogy kezdtetek el edzeni?

Figyelt kérdés
nálatok is bűvös az a hétfő, aznap kezdtetek el edzeni? :D

2014. jún. 9. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hétfő volt :)

Pénteken elhatároztam,hogy akkor hajrá gyors elolvastam egy csomó cikket :) Vasárnap irány húsbolt csirkéért,reggel azt vittem suliba :) suli után irány fehérjeport venni és akkor eljutottam a teremig :)

2014. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen! :D akkor határoztam el magam, mikor már teljesen padlón voltam, hogy "itt az idő a változtatásra".

Szóval jól megzuhant állapotban mentem először a terembe.

Barátnők közül senki nem akart csatlakozni hozzám, így megszeppent lányként ott reszkettem az első pár alkalommal kb. Aztán lassan javulni kezdett a helyzet.

2014. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

otthon edzettem saját súlyos edzéssel.

már szinte semmit sem fejlődtem izomzatban, mikor egy ismerősöm meglátott az utcán, és megkérdezte hogy csinálom-e még mindig a sajátsúlyos edzést, és nincs-e kedvem lemenni edzeni vele.

csütörtöki nap volt.

bementem a terembe, volt izomszag, vas szag, kigyúrt emberek, akik néztek, és megint csak vas szag.

és nem tudtam betelni vele, mindent kiakartam próbálni egyszerre, mindenből a legtöbbet csinálni.

szinte minden nap mentem, az elején addig csináltam, hogy úgy túledzettem magam, hogy beteg voltam kéthavonta.

majd kaptam könyveket, szaklapokat(ez már nagyon rég volt), elolvastam ezeket akkor lett egy kis képem erről az egészről, csináltam edzéstervet, pontosabban kipróbáltam mindenféle edzéstervet, étrendet, majd lett egy kialakult étkezési és edzési tervem amit követni kezdtem, és jöttek is az eredmények.

olyan jól ment hogy többszörös diákolimpia győztes lettem több számban is ahová testi erő kellett.

2014. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 *Glissade* ***** válasza:
100%
Én már nem is emlêkszek a legelső edzésemre...
2014. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 *Glissade* ***** válasza:
100%

Az egyik fajta edzés hozta a másikat, sok hellyen jártam már, sok mindent csináltam... voltam ott először de előtte már edzettem.

De arról fogalmam sincs, hogy kezdtem el... már edzettem...

2014. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Glissade* ***** válasza:
100%
Illetve azt sem feltétlenül tudom, hogy kerültem arra a szintre, ahol épp vagyok. Csak mostánság, az utóbbi pár évben tartom számon és értek jobban a témához;)
2014. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudsz képet mutatni mit értél el ?
2014. jún. 9. 22:34
 8/9 *Glissade* ***** válasza:

Nem testépítő vagyok! Jó ezköznek tartom a súlyzót, ellenben nem gondolom azt, hogy izoláltan csak izomtömegre kéne edzenem.

Nem csak az izmok léteznek...

2014. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bátyámék már 6 éve edzettek, ők vittek el magukkal 4 évvel ezelőtt :)
2014. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!