Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy Jeff Seid kaliberű ember...

Egy Jeff Seid kaliberű ember bicepszből mennyivel szériázik kb?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Heti 4 szuri, és egy jó adag vízhajtóval. (most csak mondtam valamit)

Nem tudom miért lényeges hogy mennyivel szériázik, ne vedd alapnak azt amit ő csinál, nem naturál, és a testetek is különbözik.

2014. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max 45-50. Nem nagy tömege van és nem is erőre megy.
2014. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50 kg?Szerintem ekkora kézi súlyzót csak a teleszurkált 120-140 kilós izomkolosszusok használnak bicepsz edzésre széria súlyként.
2014. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rúddal gondoltam. Nem sok az.
2014. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki nem sz@rja le?
2014. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nem az 50 kilós egykezesre gondolt... ahh.
2014. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy mr.olympia nem szériázik 50 kg-val,nem hogy egy buzÍque.Max. olyan 15 kg egykezesekkel.
2014. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sok mindentől függ kezdő vagy-e vagy sem, hogy milyen súlyokkal kell és tudsz edzeni, az meg függ attól, hogy egyrészt tisztán vagy cuccal tolod, másfelől mi a cél vele.

Ha vki cuccol akkor egyértelműen a nagy ismétlés szám a nyerő hisz a koksz (természetesen a megfelelő koksz most olyanról beszélünk amikor vki tudja mit csinál) segíti a fehérje szintézist és a regenerációt. Más felől, ha többet tudsz csinálni egy adott gyakorlatból sokkal több vért tudsz pumpálni az izmokba ezáltal sokkal teltebbek lesznek az izmaid.

Kezdőknek és tisztán inkább a kis ismétlésszám a nyerő valamivel nagyobb súlyokkal ugye hozzá kell szoktatni a "sokkhoz" az izmokat másrészt az ízületek nincsenek hozzászokva a terheléshez és sokkal egyszerűbb sérüléseket összeszedni. Ugyanez igaz olyanra is, aki hosszú kihagyás után megy le megint a terembe. Az is nagy tévhit, hogy nagy súlyokkal nagy ismétlésszám mellett lehet csak fejlődni igazán ha már csinálod egy ideje. Szerintem sokkal fontosabb, hogy egy adott gyakorlat során minél tovább stimuláld az izmaidat és mindig meg legyen az "égető" érzés mint az, hogy nagy súllyal csinálj 5-6 ismétlést.

2015. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!