Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ezeket csinálom, mi lesz...

Ha ezeket csinálom, mi lesz az eredmény hosszútávon?

Figyelt kérdés

8x25 guggolás, 8x25 fekvőtámasz, 8x25 (ez még egyelőre 8x10) húzódzkodás, futás. Úgy néznek ki a napjaim, hogy 3 nap munka, 3 nap pihenés. A pihenőkön csinálom, mindegyiken egy-egy gyakorlatot. A futást pedig a három pihenő valamelyikére teszem be estére (kb 5 km). 25F, ektomorf vagyok, étkezéssel nincs gondom. Korábban jártam konditerembe kb 1 évet és azelőtt is csináltam súlyzós gyakorlatokat (középiskola alatt), szóval rendelkezem egy számomra elfogadható izomzattal.

Tisztelem a testépítőket, de nekem nem az a célom, mint nekik. Egyértelmű, hogy bizonyos idő elteltével egyre könnyebben fogom végrehajtani a felsorolt gyakorlatokat és ismétléseket és nem fogok fejlődni sem tőlük. DE! Ha nem fejlődök, szinten tudom magam tartani velük? Nekem csak ennyi lenne a célom és, hogy jó állóképességem legyen.


2014. okt. 30. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

amire szeretnéd arra jó,de nem ártana időnként nehezíteni,hogy csak 10-15 ismétlés menjen.

ezen kívül lényegi dolgok hiányoznak.

a váll a törzs és a vádli például.

váll-pike push up

törzs-lábemelés és a híd

vádli-vádliemelés

ezek még elférnének nem?

2014. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogos. A guggolást úgy csinálom, hogy a végén lábujjhegyre emelkedem. Az úgy önmagában nem túl sok, de a futással úgy gondoltam elegendő. Talán majd fogok két egykezes súlyzót guggolásnál és úgy kevesebb ismétlés is megy és a vádli is jobban lesz terhelve. A 'pike push up'-ot nem ismertem, köszönet érte. Meg úgy mindenért.
2014. okt. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!