Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Szegedi Fitt World-os pasi?

A Szegedi Fitt World-os pasi?

Figyelt kérdés

Van pasi azt hiszem valami Jánosnak hívják,alacsony volt nem volt rossz teste nem szolizott és kicsit szőrös volt a lába.De amikor szemébe néztem egyszerűen elolvadtam.Az egész testem bizserget.Úgy megakartam vele ismerkedni,de egyszer csak hirtelen eltűnt.Úgy három éve láttam utoljára.

Ha valaki tudja ki az kérem segítsen,sosem éreztem ezt még egy férfi iránt.Egyszer oda jött használom-e a gépet,leblokkoltam.Kérlek segítsetek nagyon szeretném őt megtalálni.Már nem járok a teremben.Első látás bele szerettem.



#Szeged #fitt world
2014. okt. 31. 10:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt egy szürke kulacsa sose jött anélkül. Talán hátha így beugrik valakinek.
2014. okt. 31. 10:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez aranyos :) Én oda járok de sajnos nem tudom kire gondolsz. Azért remélem sikerül.
2014. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy nő vagy férfi vagy, de szerintem csak akkor lehet esélyed egy ilyennél ha az utóbbi vagy!
2014. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez egy heteroszexuális kérdés én egy nő vagyok.

Miért ne lenne nála esélyem?

2014. okt. 31. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert Jánosunk homokos mint a tengerpart.
2014. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmondanád honnan veszed ezt? Nekem ez fontos honnan veszed

ezt?Talán te tudod kiről van szó?

2014. okt. 31. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!