Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék fogyni a combomból?

Hogyan tudnék fogyni a combomból?

Figyelt kérdés
A combom összeér, és ez rettentően zavar. Hogyan tudnék fogyni onnan? Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de csak van valami megoldás rá. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 1. 15:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
diéta.
2014. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kor, magasság, testsuly? Csak osszeer, ami normális vagy a túlsúly miatt már vazelinezni kell, hogy ne dorzsolodjon? Fotó?
2014. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Milyen diéta? :) Igazából ezt elfelejtettem leírni, de 170 cm és 49 kiló vagyok. Szóval nem igazán fogyás, csak nem is tudom, hogy kéne megfogalmaznom... A lényeg, hogy ami a combomon van eltűnjön.
2014. nov. 1. 15:21
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak összeér.
2014. nov. 1. 15:21
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

Szálkásító diéta és aerob edzés.

Shop.builderen találod az étrendek között a szálkásító étrendet.

Az aerob edzés valami intenzív mozgás, ami nem annyira leterhelő, és több ideig tart, mint 40 perc.

Pl. biciklizés, kocogás, stb.

2014. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2014. nov. 1. 15:30
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 170 centivel és 49 kilóval- ha nem tagadod le a felét női szokás szerint- nem igazán kell combrol sem fogynod. Inkább erosits, hogy formás legyen. Ha Kidolgoztad, akkor randizhatunk.
2014. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én 170 centi 49 kiló mellé biztos, hogy nem állnék neki diétázni! Először tömeget növelnék, és ha már van formája a lábamnak, akkor diétáznék! Növessz egy kis izmot a combodra, fenekedre, vádlidra, és utána diétázz, addig tök felesleges.

Mindenképp teljes testre gyúrjál, ne csak a problémásabb helyekre!

2014. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
170/49-re hova szeretnél diétázni? Eltűnnél.
2014. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Női" (mivel lány vagyok, nem pedig nő (15 vagyok)) szokás szerint még többet is mondtam. megmértem most, és ruhába voltam 48.2 kiló. Tényleg nem formás akarok lenni, csak vékony, és jelenleg nagyon nem vagyok az. A hasamon is van felesleg.

De a tanácsokat megfogadom, köszönöm. :)

2014. nov. 1. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!