Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek milyen tömegnövelő...

Szerintetek milyen tömegnövelőt vegyek?

Figyelt kérdés
Helló. 55kg vagyok nehezen hízó. Szeintetek milyen tömegnövelő lenne nekem megfelelo? Eddig zöld jumbón gondolkoztam de sokan azt mondjak hogy semmire sem való, így elbizonytalanodtam. Szerintetek milyet?
2014. nov. 8. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

na figyelj, van egy ajánlatom. Vegyél Myprotein impact whey-t, hozzá carboxot, vagy pedig Carb-F et , nem tudom már melyik a jobb.


Ezzel így jobban jársz.


De megfelelően sok, KAJÁBÓL bevitt fehérje (csirkemell), és szénhidrát(rizs) nélkül a jumbotol kezdve a myproteinen át mindent kenhetsz a hajadra.

Szóval először a kaja legyen rendben.

2014. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A sárgát vegyed vagy: MHN gainer, volumass, brutal gainer.

Egyébként még jobb, ha veszel egy proteint és ahhoz teszel edzés után 40g gyors szénhidrátot. És legyen tömegnövelő étrended is, ne egy tápkiegre alapozz!

Google: alapismeretek.

2014. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem. És a zöld jumbó val mi a gáz. Ugytudom az van nehezen hízóknak. Nem?
2014. nov. 8. 19:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez a marketing duma. De senkinek nem kell egy zsák cukor. És mivel kevés benne a fehérje százalékosan, így rengeteg cukrot iszol meg vele, ha elég fehérjét akarsz bejuttatni ebből edzés után.
2014. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jah vágom. Viszont kicsit szűkösen állok és a brutál az eléggé drága és nem is tart sokáig. Azt a volumasst nem ismerem
2014. nov. 8. 19:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Mhn gainer. Olcsó és jó.
2014. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez az mhn whey gainer 35 tényleg jónak tűnik de az a gáz hogy nemtok ilyen boltot hogy hol van mert rendelni nemtom mert az házhoz jönne és apámék nem tudnak a dologrol. Ugyhogy jó lenne vmi biotech vagy scitec es cucc mert az van itt a kornyeken és tudok venni.
2014. nov. 8. 19:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Volumass 35 vagy Jumbo professional.
2014. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben ugy gondolom hohy volumass 35 lesz. Mellé még kellene valami? Persze az étrendet rendbepakolom
2014. nov. 8. 20:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Multivitamin az kellene, pl mega daily one és mellé pluszban még napi 1g C-vitamin.
2014. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!