Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt vagy kreatint...

Tömegnövelőt vagy kreatint vegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem a tömegnövelővel jobban járnék,mert akkor tuti meglenne a napi fehérje,stb. bevitel..

2014. aug. 4. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van, sőt a tömegnövelőkben általában van kreatin is.

De anyagilag jobb, ha fehérjét veszel és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot. Az étrendet is rakd rendbe.

2014. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, előbb a tömegnövelő.

Egyébként pl. a zöld Jumbóban van kreatin is.

2014. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sandorzsolt most egy kicsit megkavartál..ezzel a mondatoddal.:

"De anyagilag jobb, ha fehérjét veszel és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot."

Ezt kifejtenéd?

Amúgy Full Mass-t szoktam venni..

2014. aug. 4. 20:37
 4/16 tap bela ***** válasza:

A tömegnövelővel azért járnál jobban, mert ha jól választassz, akkor abban már eleve lesz kreatin.


A napi fehérjebeviteled pedig nem egy tápkieg tömegnövelőre kell alapozni.

2014. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sok olyan tömegnövelő van, amik semmi extrát nem tartalmaznak, csak valaki más rakja össze neked egy bödönbe a fehérjét és a szénhidrátot, ráadásul az arányuk állandó marad. Ha kiszámolod, hogy külön véve a fehérjét és a szénhidrátot mennyibe kerülne ugyanazt az arányt elérni, szinte biztos, hogy olcsóbb lenne. Ráadásul ha extrát akarsz bele (pl. kreatin), azt is te magad rakhatod bele 'ízlésed' szerint.

Vannak persze jól összerakott tömegnövelők, de azok is drágábbak. De persze az ár/érték arányban az érték-részt a céljaid határozzák meg.


Segítség számoláshoz: [link]

2014. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kavartam meg senkit, csak picit gondolkodni kell. Magad is összerakhatod a tömegnövelőt. Ha én pl edzés utám teszek ch-t és akár kreatint is a fehérjémhez, akkor ugye reggel meg tisztán szar cukor nélkül tehetem a proteint a zabpehelyhez. Edzés után nem árt tömegnöveléskor kis ch a fehérjéhez, de reggel nekem nem kell gyors ch,hanem összetett. Na így érthetőbb?
2014. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Majd azért valamit írjál kérdező, hogy vetted a lényeget vagy ilyesmi. :)
2014. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

mondjuk vödrös kiszerelésben lehet olcsóbb vagy ugyanannyi, mint kevergetve

én csak olyat veszek...

2014. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyjából értem..és milyen fehérjét meg gyors ch-t ajánlotok?

Elég ez a 2 edzés után?

Ez a számolgatás nem nekem való..:/

2014. aug. 4. 22:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha te rakod össze, akkor olcsóbb.

Akkor ne számolj kérdező, vegyél mhn gainert oszt jónapot. Olcsó is és kiváló. Ennyi.

2014. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!