Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés felosztás, mi a vélemény...

Edzés felosztás, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bicepsz Mell, elkezdtem a bicepsz gyakorlatokat, az utolsó gyakorlatnál az utolsó sorozatnál tartottam, teljesen pihentnek éreztem magam, az izmom nagyon bedurranva feszül, éreztem hogy szépen megdolgoztam, a gyakorlat közben még két ismétlés lett volna, mentálisan teljesen rajta voltam tudtam hogy bele húzok simán, de egyszerűen a karom nem engedte, tudjátok az az érzés amikor tudod hogy meg tudod csinálni de, mentálisan toppon voltam de, fizikailag az izmom nem engedte már az utolsót, ott vége lett a bicepsz gyakorlatoknak, elindultam mellezni, és egyszerűen nem tudtam bele adni a maximumot a karom fáradtsága miatt, hiába pihentem rá egy kicsit, elvégeztem ugyan a mell edzést de egyszerűen utána depresszióba estem hogy, nem tudtam brutálisan a maximumot kihajtani a mell izmaimból. Mit tudtok ajánlani mivel cseréljem fel a bicepszet hogy kellő hatékonysággal tudjam a mell edzéseket végezni, más edzés napokon minden tökéletesen megy.

2014. nov. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A mellel kezdj, ne bicepsszel.
2014. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a bicepszre nem marad elég power, értelemszerűen, a probléma forrása az hogy mindegyikbe a maximumot akarom bele adni, ami így elég gázos.
2014. nov. 8. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig marad power.

Akkor tegyél mindent külön napra.

2014. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1,5 órát edzek szigorúan tartom, 2 izomcsoportot is meg tudok edzeni hatékonyan ennyi idő alatt, ha csak egyet kéne akkor nagyon kevés lenne az edzés idő, meg fogadom amit mondtál hogy mellel kezdek az annyira nem fárasztja majd a karomat.
2014. nov. 8. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Okés.
2014. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!