Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért gondolják a testépítők,...

Miért gondolják a testépítők, hogy a főtt rizs, amelyből a főzés lebontja a vitaminokat egészségesebb, mint a szénhidrátot szintén sokat tartalmazó fehér lisztből készült kenyér, vagy zsömle?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 05:02
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Hiszen míg a fehér kenyérben van némi vitamin, a főzés viszont a rizsből lebomlasztja, nem? Meg ha a fehér kenyér annyira elhízáshoz vezetne akkor az emberek 90%-a dagadt lenne, nem?
2014. nov. 10. 05:27
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

És te miért gondolod, hogy ezt gondolják?

Rizzsel könnyebb több ch-t bevinni. Ennyi.

2014. nov. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
96%
az én szakmám pék, és tudom, miből készül a kenyér, és azt is tudom miből készül az a sült massza, amit te megveszel a boltban és kenyérnek hiszel... nos én ezért választom a kettő közül inkább a rizst.
2014. nov. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%

egy multinál vagyok pék, csak, hogy mondjak egy kis konkrétumot is:


kenyér a munkahelyemen, kb ezekre emlékszem, valójában por formában kapjuk valahonnan külföldről, nekünk csak vizeznünk gyúrnunk és sütnünk kell:

búzaliszt, élesztő, vitális búzaglutin, só, e471, e472(hidrogénezett növényi olajok), szójaliszt, ecetsav, nátrium-diacetát, koncentrált kovász,


kenyér amit otthon sütök:

rozsliszt, só, élesztő...

2014. nov. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 98%-a szar formában is van...
2014. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoljak.


Amugy meg egyreszt nem bomlanak le a vitaminok a fozestol, (ha lenne a rizsben egyaltalan, nem tudom) masresz a kenyer sem a vitaminokrol hires, harmadreszt meg nezz mar korul legy szives, es saccold meg mennyi magyar ember van elhizva. Mert en ugy latom, hogy 40 folott kabe 90%.


A rizs testepito szemmel azert jo mert egyszeru. Egyszeru kimerni, egyszeru megcsinalni, ennyi.

2014. nov. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Az én gyomromnak simán jobban fekszik, ez elég ahhoz hogy jobbnak tartsam. Fehér lisztet is használtam, de az is jobb a bolti kenyérnél. Most már tudom, miért jó a fehér lisztből sütött süti, és miért birizgalja a gyomrom a bolti kenyér. Nem egy toxinbomba persze, de azt hiszem nem kérdés hogy a rizs jobb-e.

Egyébként nem bomlik le a vitamintartalom, jelentős része megmarad. Mármint nyilván a hőállóak, mert nem mindegyik hőérzékeny.

2014. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
Elég baj neked, hogy azt hiszed a kenyérben van vitamin...
2014. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Nem laknék jól vele, mert nem telít eléggé és még így is elszállnék a kalóriákkal. Rántottához szoktam csak meg néha leveshez, ha az van terítéken.
2014. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

" Meg ha a fehér kenyér annyira elhízáshoz vezetne akkor az emberek 90%-a dagadt lenne, nem?"


Kb 60% az arány. Néztél már körül strandon?

2014. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!