Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztalytarsam (21 eves) par...

Osztalytarsam (21 eves) par eve kondizik es nagy izomtomeggel rendelkezik. Igaz nem full szallkas de peksutemennyel tomegel. Csokiontetes kakaoscsigatol a napojiig. Ezek nem egeszsegesek es zsir jon fel nem?

Figyelt kérdés
miert?

2014. nov. 10. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő. Van aki ilyen kajákkal is szálkás és izmos. Van aki meg jó étrenddel is szarul néz ki.
2014. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont ezt nem tudom megérteni hogy miért nézne ki rendes kajával is szarul... Emberek vagyunk vagy mi. Igen tudom, sőt biztos, hogy igazad van, de ez miért van? Pl. unokaöcsém 19 éves és mondjuk vele is így van hogy rendes kajával is szarul néz ki akkor sose fog rendesen kinézni?
2014. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. Én olyan vagyok,hogy akármit eszek sem zsirosodok el. Szóval én nem is ügyelek az étrendre csak a napi fehérje mennyiség legyen meg és rendben is van minden. Sose megyek feljebb 10%-11%-os testzsírtól. Szóval ha az osztálytársad ilyen akkor nem zsirosodik tőle.
2014. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem attol jon a zsir, mert amit megeszel az nem "egeszseges", hanem attol mert tobb kaloriat viszel be mint amennyit elhasznalsz.


Tok mindegy hogy rizsbol meg be a plusz kaloria vagy kakaos csigabol.

2014. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek szar genetikája ban, széles csípő, keskeny váll és hízékony, az igazából sosem lesz jó forma, max magához képest. A csontot nem lehet keskenyíteni, nem lesz jó sosem.
2014. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet így is ha jó a genetikád meg az emésztésed. Én azt vettem magamon észre, hogy ha péksütiből meg ilyenekből akarom bevinni a ch-t akkor szinte mindig éhes maradok. Persze lehet hogyha mindig ilyeneket ennék akkor hozzászokna ehhez is az emésztésem.

Mondjuk néha csinálok olyan állatságokat hogy túrós rétes fél kiló túróból meg hasonlók, de abban tudom hogy tényleg az van amivel számolok :D

Hogyha hízékony vagy akkor nem ajánlom, de ha alapbeállításon vékony testalkatú vagy és nincs semmi emésztési problémád (laktóz, cukor, glutén...) ja és nem akarsz versenyezni akkor beleférhet.

2014. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!