Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyermekvallalas előtt szabad,...

Robo86 kérdése:

Gyermekvallalas előtt szabad, lehet szedni feherje koncentratumot?

Figyelt kérdés
Mennyire vannak bevizsgalva ezek a táplálék kiegeszitok?tejsavo fehérjét lehet szedni? Vagy inkább ne? Lehetnek benne a baba fejlodesere kiható anyagok, amik hosszútávon nincsenek bevizsgallva?vagy ezt senki nem tudja alatamasztani mivel ilyen vizsgálatok nincsenek.

#Baba fejlődésére kiható anyagok #tejsavo fehérje koncentratum #bevizsgalva
2014. nov. 10. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amig meg nem vagy terhes, szedheted nyugodtan. Terhesseg alatt inkabb ne, jobb a bekesseg, bar nagy valoszinuseggel nem okozna semmit.
2014. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha megbízható helyről van, tehát nem kéz alatt vetted óccsóért, amiben lehetnek ilyen-olyan gyorsítók (bár azoknak sem igazán van hatása a kisizékre), akkor nem lesz semmi, nyugi.
2014. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lenne, de ha te nyugodtabb vagy akkor ne szedd az idő alatt, első a baba!
2014. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A terhesség olyan okosan van kitalálva, hogy az első 8 hétben, vagyis kb addig amíg rájössz , hogy terhes vagy, nem okozol kárt a babának, azzal amit eszel vagy iszol. A terhesség alatt viszont én nem fogyasztanám. Nincsenek célzottan a kismamákra vonatkozó vizsgálatok, nem tudni, hogy ezek a termékek milyen hatással van ilyenkor a magzatra, de jobba békesség. Főleg azoknál a készítményeknél, ahol a kreatintól kezdve mindenfélét belekevernek méh plusszban.(Gondolj bele, még gyógyteát se mindegy milyet iszol és még a recept nélkül kapható megfázásra való szereket sem ajánlott szedni) Kemény súlyzós edzések ilyenkor úgysem javasoltak,nem hinném, hogy ilyenkor a tömegnövelés a legfontosabb, viszont a fehérjedús táplálkozás ilyenkor is lényeges (Én pl. végig szénhidrátdiétán voltam az orvos utasítására. )
2014. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szabad. Ez is csak kaja, mem lesz bajod a fehérjétől. Kreatint meg nem tesznek be, bár van pár kivétel. Tömegnövelőkbe tesznek, fehérjébe ritkán. De ez rajta van az összetételen. Másrészt a kreatintól sem lenne baj, az is megtalálható eleve a húsokban is.
2014. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jahh bocs, én a fiú vagyok elfelejtettem irni:-)
2014. nov. 10. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért írtam a kreatint, mert az enyémben pont van, meg BCAA és glutamin is.
2014. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nutrendet választottam legjobb arertek arány, van benne bcaa meg kreatin is.
2014. nov. 10. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:
A biotech pro enzy fusion amiben tudom, hogy van kreatin, de ezen kívül csak az activlab muscle up-ban láttam. Persze lehet még pár készítmény, de a legtöbb proteinporba nem tesznek kreatint.
2014. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
vicces hogy az első kaja amit adtok a gyereknek az is fehérje koncentrátum lesz mivel az kb minden bébiétel alapja
2017. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!