Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon darabos a fehérjém a...

Nagyon darabos a fehérjém a shakerbe, mitől?

Figyelt kérdés

Eskü ihatatlan pedig felrázom rendesen.


Nem tudjátok a titkát, mitől lehet normális?


Eddig ez az első mert ma kezdtem bele az edzésbe. Így ahogy lehúztam de a hányinger keringetett.


2014. nov. 13. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg hulladék kategóriás cucc :)

próbáld meg szénsavas ásványvízbe tenni és úgy rázd össze

2014. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó minőségű fehérje nem darabos a shakerBEN.
2014. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez rossz választás volt nagyon örülök neki... Holnap veszek másikat.


Egyébként a jó minőségűeket még jó ízűen lelehet húzni vagy ahhoz is kicsit kell "kitartás" ?

2014. nov. 13. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nitro Pure Whey Gold nekem pl. ízlik.
2014. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Scitec fehérjék pl. kifejezetten finomak, legalábbis az én ízlésem szerint, mások meg lehúzzák, hogy túl édesek, nem vagyunk egyformák.
2014. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:

Csak találgatni lehet, mert ezt látni kellene?!?


- Nedvességet kapott,

- Miből áll ha dizájnerről van szó.


-

2014. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tap bela ***** válasza:

"

Jó minőségű fehérje nem darabos a shakerBEN.

"


Ezzel a véleménnyel vitatkoznék!!! Mert ha valami nem instant attól még lehet minőségi fehérje. SŐT!

2014. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyha a shakerben benne hagyod azt a műanyag rácsot az segít az oldódásban. Hogyha nem csont száraz a shaker akkor maradhatnak darabok benne jobb minőségű fehérjénél is.

Amennyiben ilyen fontos hogy tényleg jó íze legyen a fehérjének akkor szvsz Scitec 100% whey prof és Biotech nitro pure whey gold a legfinomabb. A Scitec egy idő után nekem már túl édes volt ezért váltottam Biotech-re, de tényleg marha jó ízeik vannak. Hogyha 1 kilósnál nem veszel nagyobb kiszerelést akkor szerintem mindegy melyiket veszed nem fogsz csalódni.

Biotech Nitro-t egyébként lehet venni gymstore.hu-n marhajó áron, nem reklám csak én is onnan vettem.

2014. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:) A shakerben benne kell hagyni azt a műanyag rácsot, attól shaker, különben tehetnéd simán bögrébe és kutyulgathatnád kiskanállal is:)


Próbáld először a folyadékot beletenni, aztán a port, hátha jobb lesz. A zacskót pedig mindig zárd vissza légmentesen. Nem kell azért kidobni, ha veszel másikat, azzal kicsinyenként összekeverheted, aztán majd elfogy. A Biotech nitro whey pedig tényleg finom!

2014. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!