Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Primal...

Mi a véleményetek a Primal move, és a kettlebelles edzésekről?

Figyelt kérdés
Olvasgattam neten, és belefutottamaz FMS címszóba, ezen elindulva találtam rá a PM-re. Érdekel a dolog, mivel érzem magamon hogy ilyen téren szükségem lehetne a mozgásom javítására. Nem testépítés a cél, hanem "rendberakni" magamat ilyen téren, és nyilván mozogni egy jót.

#kettlebell #FMS #primal move
2014. nov. 14. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A kettlebell szerintem jó, a primal move-ot nem ismerem.

A hot ironról hallottam még jókat!

2014. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A primal move gyakorlatilag a Ginastica Natural koppintása. A ginastica natural pedig nagyrészt a brazil jiu jitsu metodológiáára épül.


amúgy tökjó mindkettő, csak a kbell nekem uncsi, a PM meg méginkább, hacsak nem a kedvenc órád volt a tesi.


Tudom, hogy volt a tévében a Tatarek, és szétalázta a bemondócsajt, hogy csak egyontos az FMS-e, de azért vegyük észre, FMS címszó alatt eladják neked a bemelegítést. Mert ez az tulajdonképpen. Lemérnek, jajj, csak 1-es a csipőmobilitásod, (még jó hogy annyi, nem vagy bemelegedve, jó eséllyel nem is edzel rendszeresen) de 10 perc alatt javítanak rajta. hogyan? bemelegítést megcsináltatják. és láss csodát, máris 2-es a mobilitás.


Félre ne értsd, ezek tök fontosak, de egy szakedző, meg egy jó tornatanár ugyanígy tudja ezt.

2014. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!