Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez még is hogy lehetséges?

Ez még is hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv

A lényeg, hogy még télen most tömegelnék még laza 3 hónapot, lassú tömegelés, de semmi izomtömeg nem akar felszaladni rám.


172cm és 75 kg vagyok


2.5 x ttkg Fehérje, 7x ttkg CH és kb. 60-70g zsír megy


És szinte stagnálok, kis erő emelkedést éreztem.


Nem vagyok ectomorph ! Mivel zsírosodom.


Mi a véleményetek ? Túl nagy a napi aktivitásom és ezzel nemtudok kalória pluszba kerülni vagy hasonló ?


Kép rólam :


[link]



2014. nov. 16. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Valts egy jobb edzéstervre. Tedd oda magad jobban.
2014. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Odarakom magam minden egyes edzésen 100%-ig, múltkor olyan kemény felkar edzést lenyomtam, hogy a shakert nem bírtam felrázni.


Minden edzésen más gyakorlat megy, 2 hónaponta cserélem a felosztást is. Keményen edzek rövid pihenőidőkkel, az intenzitás megvan, nemtudom hol lehet a gond.

2014. nov. 16. 17:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehetne most egy 3 hónapos kreatin kúra, hátha segít átlendíteni a dolgokon és emelhetsz még kicsit a zsírokon.
2014. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden edzesen mas gyakorlat megy. Pl itt a gond. Ki kell valasztani par alapgyakorlatot es azokat csinalni hogy egyre jobban menjenek es tobb izmrostot tudj aktivalni.

Nem birtad karedzes utan felemelni a shakert az azt jelenti hogy elfáradtál. Edzesen nem kifárasztani akarjuk az izmot hanem növekedesre sarkallni. Ezt pedig nagy sullyal tehetjük meg. Erőlködni kell nem kifárasztani. Terj at az ICF 5x5 edzestervre es megindul majd a növekedes. [link]

Olvasd vegig az oldalt es nezd meg a videokat.

2014. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Be volt keményen durranva és persze elfárad mivel maximális súlyokat használok, szabályosan.


Állva bicepsz rúddal, 1-1 db 15kg tárcsát felraktam ezzel nyomtam az utolsó 7-8 ismétlést, szerintem nem kis súly.


Letoltás csigán kötéllel meg 25-30 kg csináltam 15 ismétlést


40 körül van a felkarom, ha eddig növekedett, akkor csak nem csináltam rosszúl valamit.


Fekvenyomás megy minden edzésen és guggolás is, ha erre gondolsz, az alapgyakorlatokat nem hagyom ki, sőt, csak a többit variálom.

2014. nov. 17. 05:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Valts arra az edzestervre amit irtam
2014. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ekkora pliusszot adna ? :)
2014. nov. 17. 15:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen mert az nem random hanem jol meg van tervezve bele van tervezve a fejlodes mikor kell emelni a sulyokon mikor kell csökkenteni. Egy jo program nem csak gyakorlatok felsorolasa.
2014. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és amugy ha jelenleg szarul fejlődsz akkor mit veszíthetsz?
2014. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. nov. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!