Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket csináljak kondi teremben...

Miket csináljak kondi teremben, hogy ne erőltessem meg magam?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. Sajnos az elmúlt majdnem 20 évben nem mozogtam sokat, eléggé meghíztam. Most vagyok 192 cm és 95kg. Nem egy szép látvány.


Egy ideje már nagyon tervezem, hogy akkor én most ezen változtatok, most eljutottam oda, hogy vettem egy kondi bérletet.


Viszont semmit sem tudok. Mit csináljak? Gondolom először le kellene adnom magamról a zsírt, aztán építeni az izmot, nem? Heti hányszor menjek (reggel 7-kor mennék). Esetleg tudtok ajánlani egy jó edzéstervet?


Köszi!



2014. nov. 16. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőknek heti 3x teljes testes edzés menjen, ezt kiegészítheted aerobbal pl.

Olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet.

2014. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy teljes testes edzés mennyi ideig tart? Kb 1-1,5 órám lenne rá reggelente, utána menni kell munkába.
2014. nov. 16. 17:07
 3/8 kovpet ***** válasza:
100%
Az elég lesz.
2014. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elég rá, de olvasd el a sárga kapszulát
2014. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj,hogy ne erőltesd meg magad?

Ülj le!


Na de egyébként em vagy reménytelen,hisz tudod,hogy a zsírt nem alakítod át izommá,ezt persze általában az átlag emebr mindig azt hiszi,hogy ez így megy :)

2014. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 flevi ***** válasza:

Üdv!

Ahogy már írtak, olvasd el a Sárga Kapszula című írást, abban minden benne van, bár nekem az író stílusa nem jön be...:D Egyébként ha van okostelefonod, play áruházból is lehet szedi.

Edzestervnek meg itt van ez:

Testépítés alapok - kezdő átmozgató edzésterv: [link]

Sok sikert! ;)

2014. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Megszerzem valahonnan a könyvet amit annyian ajánlotok :)


flevi, neked is köszi az edzéstervet, nézegetem :D

2014. nov. 16. 23:14
 8/8 kovpet ***** válasza:
Ingyenesen letölthető (sargakapszula.hu), nem lesz nehéz megszerezni :)
2014. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!