Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kiegészítőt lenne még...

Milyen kiegészítőt lenne még érdemes szednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve kezdtem konditerembe járni (27 vagyok), elsősorban azért, mert fogyni akartam. Irodai munka mellett sajnos nem kevés pluszt felszedtem. 90 kilóra híztam, amikor teljes életmód váltás mellett döntöttem: elkezdtem figyelni a kaját, utánanéztem az alapdolgoknak (sárga kapszula rég kipipálva, meg még elég sok mindent elolvastam a témában).

A lefekvés előtti kakaót is fehérjére cseréltem, és jött is az eredmény, jelenleg 78 kiló alatt vagyok.


Szeretnék most már a minél nagyobb, látványosabb izomzatra törekedni. Milyen táplálék kiegészítőnek lenne még értelme? Eddig fehérjét (Scitec, Four Star Protein - tudom nem "férfias" kiegészítő, de eléggé bevált) használtam éjjeli étkezés helyettesítésként.


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 16. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vitamin-ásványi anyagok. A kor előrehaladtával már azért az izületvédők is eléggé indokoltak. A fourstar meg annyival nem olcsóbb, hogy jobban megérné mint egy sima tesjavó fehérje.


Lefekvés elöttre a túró/cottage cheese teljesen jó szerintem, de ez izlés kérdése. Edzés utánra meg tejsavó vagy ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor a fourstar fehérje kb 50g gyors ch-val. Ez lehet dextroz is, pénztárcádtól függ. Mindez tömegnövelő étrend mellett, de gondolom ezt nem kell már részletezni. Másra nemigazán van szükség.

2014. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sárga Kapszulát nem kipipálni kell mint egy kötelező olvasmányt, hanem MEGÉRTENI. Úgy látszik ez nem sikerült. Tessék visszalapozni a tápanyagigény részhez tömegelésnél és úgy olvasni, hogy fel is fogod. Nem kell rögtön tápkieghez nyúlni. Annak akkor van értelme, ha az alap táplálkozásod maximálisan rendben van. Ne hidd azt, hogy ha valamiből megiszol pohárral Johnny Bravo lesz rögtön belőled.
2014. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100% Whey Protein.
2014. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!