Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító étrend és edzésterv...

Szálkásító étrend és edzésterv mellett milyen kiegészítőt érdemes használnom?

Figyelt kérdés

A szálkásítót értsétek úgy, hogy izmot építek de eközben nagyon oda figyelek arra, hogy zsír kerüljön rám.


24 éves srác vagyok, 185 centi /88-90 kiló közepes pocakkal.

Elég jó adottságaim vannak. Baromi széles vállcsont, az év elején edzővel 4 hónap alatt 7,5 centit nőt a karom !


Olyan kiegészítőre gondolok ami nem nagyon hizlal de azért van benne minden.



2013. nov. 20. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Van némi ellentmondás abban amit írsz, de szerintem értem.

100% whey proteint mindenképp használj, esetleg zsírégetőt is lehet.

2013. nov. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg persze valamilyen multivitamin az alap.
2013. nov. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező te baromira nem vagy képben. A szálkásítás az zsírból történő fogyást jelent. Nem zsírosodást.

Jó adottságod nem lehet, mert akkor nem lenne pocakod.

Ha pedig edződ is van, akkor miért nem attól kérdezed meg, illetve miért nem mondja magától is, hogy mit kellene használnod??

Egyébként igen, neked kell egy multivitamin (multi pro, mega daily one, vitabolic) és edzés utánra egy jó tejsavóprotein. Egyelőre ennyi kell.

2013. nov. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tap bela ***** válasza:

A kérdésre értelmesen nem lehet választ adni. Olyan kiegészítő, ami nem nagyon hizlal?!?!?!


Mondjuk pl. a 0kcal valamire gondolsz?!?!


A szálkásításkor minőségi (!!!!) whey alapú (és/vagy tojás, casin) fehérje. EFA, EAA (aminok).

2013. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!