Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kemény legények (és persze...

Kemény legények (és persze "kemény" hölgyek) ki olyan bátor, hogy felrak egy before/after képet magáról?

Figyelt kérdés

#csakkivancsivagyokNEszoljbe
2014. nov. 21. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
és ezt miért kell ilyen provokálóan kiírni?
2014. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Kemény legény (kérdező)! Miért nem raksz fel magadról te egy ilyen képet?
2014. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi ebben a "provokáló"? Csak kérdeztem valamit..kösz a választ.


2.

Nem értem miért kell kötekedni..elhiszem,hogy kemény vagy,de mindegy is..Arra voltam kívancsi,hogy ki mit ért el eddig..mert én 1 év alatt kb semmit..persze erőnlét sokszorosára nőtt,de csak pár kg tömeg jött(zsír annál több)

Heti 4x olyan edzésen veszek részt,hogy majdnem halálig megy..étrend nagyjából rendben.(nem vagyok gazdag)..most 180cm 83kg


Tudod mit?Már nem is érdekel..gondolj amit akarsz

2014. nov. 21. 21:30
 4/6 kakao01 ***** válasza:
azt most lehet öngyilkos lesz :OO
2014. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyáron teszek fel! Le fog esni az állatok :-)

2 hónapja edzek de most most látványos.

(egy keménycsaj)


kedves kérdező, ha egy év alatt nem fejlődtél, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz!

2014. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Jaj ne :'( Már nem is érdekellek. Nézd meg a kérdésed milyen stílusban van feltéve aztán gondolkodj el, miért kaptál ilyen választ/válaszokat. Nem vagyok kemény, de ha mástól elvárod, hogy megmutassa magát akkor legyél te is olyan tökös, hogy megmutatod magad. Még akkor is ha adott esetben nem jó a formád. Ha heti 4 olyan edzéstől nem fejlődsz amin majdnem meghalsz akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Egyébként milyen típusú edzés ez? Önálló konditermi?
2014. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!